999 rezultate për

linjat

TAP dhe linjat e interkonjeksionit: Efektet që mund të kishin sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë Shqipëria nuk ka sot një vlerësim kombëtar të ekspozimit ndaj kërcënimeve kibernetike në sektorin e energjisë. Një studi
Patriote si Gjyste Vulaj, provokon me kërcimin sensual (VIDEO) Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfek
Ish-drejtuesi i policisë: "Killera" me pagesë po bëjnë kërdinë në Shqipëri Ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, Aleks Hajdari ka thënë në emisionin “opinion”, se dy qytete më problematike
Kim dhe Kylie identike, motrat "çmendin" rrjetin me linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim dhe Kylie janë dy vajzat më të famshme të familjes Kardashian. Të dyja ato kanë ndërtuar karriera të suksesshme e
Vetëm 5 muaj pas lindjes, Elita Rudi do t’ju lërë pa fjalë me linjat e trupit (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli
Ajo është 46 vjeçe dhe ka këtë fizik (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është një ndër prezantueset më të njohura në Itali. Wshtë 46 vjeçe me një eksperiencë të gjatë mbi supe
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Me burrin në krah, Kim shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim Kardashian është ndër emrat më të lakuar në mediat rozë gjithandej nëpër botë, kjo më së shumti falë linjave të saj
Ami "thyen rregullat", tregon linjat perfekte me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e cila prej disa vitesh i ka munguar ekranit, ështe tepër aktive në profilin e saj në
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Pas lindjes së vajzës, Xhensila rikthen linjat trupore në top-formë (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj njihet si një nga artistet më të dashura për publikun shqiptarë, kjo për shkak të muzikës që ajo sjell
Luana "trondit" Maldivet, ekspozon linjat perfekte (FOTO LAJM) Pasi iu përkushtua muzikës për disa muaj duke publikuar tre videoklipe, dy ndër to bashkëpunime që rezultuan shumë të su
Do surprizoheni, përgëzoni Adele për linjat "e reja" (FOTO LAJM) Adele është këngëtarja me famë botërore e njohur si krijuesja e hiteve "Hello" apo "Someone like you". Zëri i saj bri
Arta Elezaj feston ditëlindjen, e gjithë vëmendja tek linjat e saj (FOTO LAJM) Arta Elezaj mbrëmë ka festuar ditëlindjen me një aheng të organizuar me rrethin e saj të ngushtë. Aktorja e cila famë
Belen Rodriguez ngre temperaturat, me fustan të gjatë tregon linjat FOTO LAJM) Belen Rodriguez është mjaft e komentuar për shkak të dukjes së saj dhe fizikut të kompletuar. Modelja dhe ylli televi
E fejuara e sulmuesit të Interit , zbulon linjat perfekte (FOTO LAJM) Në fushë spikat për grintën e madhe dhe golat e shënuar, ndërsa jashtë fushe, Lautaro Martinez shoqërohet me një femër m
Ylli televiziv "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Alexandra Cane tregon linjat e saj perfekte, me një palë bikini të zeza dhe duke shijuar një pije freskuese. Ylli tel
Barton tregon linjat e mbushura (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson provoi se ajo është rritur me të vërtetë ndërsa tregoi në Instagram të premten në mbrëmje trupin e s
Adelina Tahiri tregon linjat perfekte, si u dobësua pas lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është bërë nënë prej disa muajsh. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tr