999 rezultate për

lindi

Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
Si lindi dita e të dashuruarve? Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për t
Në 5-vjetorin e lidhjes çifti i këngëtarëve dedikim romantik njërit-tjetrit (FOTO LAJM) Çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami janë ndër personazhet më të dashur për publikun. Aventura e tyre filloi në
Toka e apartamente miliona euro, kjo është pasuria e majme e Linda Ramës Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda, vjen nga një martesë e përfundur në divorc, me pedagogun Thanas Xhillarin
Lindita Nikolla flet për herë të parë për pagat e pedagogëve Ditën e sotme, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka kërkuar ndjesë publike për vonesën e pagave të pedagogëve. Gja
Aurela Gaçe dhe Sindrit Beljeri bëhen "doktorë" dhe surprizojnë Linditën në spital (VIDEO) Njëherë në çdo 21 ditë Lindita merr mjekimin për sëmundjen që i është rikthyer. Kjo ishte një ditë mëse e zakonshme
Pamje dramatike, gruaja lind fëmijën në koridorin e spitalit (FOTO LAJM) Imazhet dramatike tregojnë një nënë që lindi fëmijën e saj më të vogël në një korridor në spital pasi mbërriti shumë von
Lindi me gjysmën e fytyrës, 30-vjeçares i rikthehet shpresa për të jetuar (FOTO LAJM) Një avokate nga Sllovania kalindur me vetëm gjysmën e fytyrës dhe është "personi më i lumtur në botë", teksa arrin fundi
Modelja e njohur shtatzënë shokon gjithë fansat: Pse i lindim këto monstra? Postimi i fundit në "Twitter", i modeles Chrissy Teigen i ka habitur të gjithë. Modelja e cila është në pritje të fëmijë
E tmerrshme: Martohen babë e bijë dhe lindin një fëmijë (FOTO LAJM) Një vajzë dhe babai i saj biologjik janë duke u përballur me akuzat e incestit pasi kanë planifikuar të martohen, pas li
Femrat që lindin djem kanë një tipar të veçantë Rezultati i një studimi te realizuar me një kampion prej 40 femrash të ndjekura përgjatë 18 muajve ka nxjerrë se femra
Mourinho nuk ndalet së kërkuari blindin katalanas Jose Mourinho nuk dëshiron të dorëzohet në garën për qendërmbrojtësine e Barcelonës, Samuel Umtitin. Sipas “Don Balon
Gratë të cilat bëhen nëna për herë të parë në moshën 30-vjeçare, kanë fëmijë më inteligjentë Disa çifte nuk duan të kenë fëmijë menjëherë, sepse dëshirojnë ta ‘shijojnë’ jetën për një kohë të shkurtë. Por kur t
Plas sherri me komision, demokratja i sulet Lindita Nikollës Ditën e sotme në Komisionin e Edukimit kanë plasur debate të ashpra mes ministres së Arsimit Lindita Nikolla dhe demokra
Jona e “BB” pasi lindi vajzën, zhvishet dhe tregon format trupore (FOTO LAJM) Jona Kalemaj, ish-banorja e “Big Brother” në muajin dhjetor u bë nënë për herë të dytë. Ajo ishte nënë e një vajze dhe s
Lekë të reja apo lekë të vjetra, si lindi marrëzia shqiptare “Ngatërresa” e shqiptarëve me shprehjen e vlerës reale të parave duket se daton edhe më herët se në vitet 1964-’65, kohë
Kafshë që nuk u ngjajnë prindërve të tyre kur lindin! (FOTO LAJM) Shumica e kafshëve janë kopje të vogla të prindërve të tyre dhe të gjitha janë kaq të ndryshme: disa rriten për të qenë
Sadija rrëfen çelsin e dashurisë me Dritëroin: Virgjëria ishte gjëja më e çmuar Pak muaj më parë, shkrimtari madh Dritëro Agolli ndërroi jetë duke lënë pas një mal me pasuri letrare. Pavarësisht ndarj
Njihuni me shqiptarin e parë që lindi në Fushë-Kosovë Ishte viti 1938. Familja Kelmendi e kishe ndarë mendjen ta linte fshatin Sharban të Prishtinës. Ishte vendosur jo shumë
Pas ca gotave verë, Lindi ''dështon'' në vallëzim me Venerën (VIDEO) Venera Lumani dhe Lind Islami janë një prej çifteve më të dashur në showbiz-in shqiptar. Lidhja e tyre filloi shumë v