999 rezultate për

lindi

Mos e besoni po deshët, gruaja lind binjakë në moshën 74-vjeçare (FOTO LAJM) Një grua 74-vjeçare ngeli shtatzënë nëpërmjet procedurës së fertilizimit in vitro dhe mori titullin e nënën më të vjetër
Emocionuese, reagimi i vogëlushit që lindi i shurdhër dhe dëgjon për herë të parë (VIDEO) Ky është momenti i mrekullueshëm kur një djalosh një vjeçar i shurdhër dëgjoi muzikë për herë të parë, duke kërcyer nga
Foshnjet që lindin me operacion cezarian mund të preken nga këto sëmundje Fëmijët e lindur nga operacioni cezarian kanë më shumë gjasa të zhvillojnë autizmin si dhe ADHD (çrregullim i hiperaktiv
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Konfirmimi i dyshimit të tmerrshëm? Pse në Shqipëri lindin më tepër djem se vajza (FOTO LAJM) Në mbarë globin ka diferenca të raportit gjinorë në faza të ndryshme të jetës. Shqipëria u rendit ndër vendet me normë t
Çfarë nuk shkon mes Dua Lipës dhe kunatës së vogël, detaje nga ditëlindja që lindin dyshime (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua zgjodhi
Si lindi konflikti mes Icardit dhe Interit, tradhtia nga shoku i skuadrës (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. Duket se rrugët e tyre janë të destinu
Merr flakë në mes të Tiranës blindi i parave (VIDEO0 Një makinë e një policie private është përfshirë nga flakët në rrugën Fortuzi në kryeqytet. Siç mund ta shihni edhe n
Lindi vajzë dhe e hodhën në plehra, foshnjen e shpëtojnë qentë (VIDEO) Shpesh dhembshuria e kafshëve e tejkalon atë të njerëzve duke na dhënë mesazhe tepër të forta. Kamerat e sigurisë në
Lindi fëmijën e katërt, modelja tregon linjat perfekte pas 6 javësh (FOTO LAJM) Gjashtë javë më parë, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt. 33-vjeçarja ka treguar linja
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Na gënjeu Fero për moshën? Detajet që lindin dyshime (FOTO LAJM) Reperi me origjinë nga Kosova ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen në shoqërinë të të dashurës së tij Arbenita. Nëp
Lindi në Kore dhe u rrit në Guam: Kush është ambasadorja e re amerikane në Shqipëri Presidenti Donald Trump njoftoi synimin për të emëruar zonjën Yuri Kim nga Guami si ambasadore e jashtëzakonshme dhe fuq
Që kur partnerja 9 vjet më e madhe lindi vajzën, bashkëshorti merr vetëm fyerje, jo seks Marrëdhënia seksuale e një cifti ka përfunduar pasi u bënë prindër. Kjo gjë duket se nuk i pëlqen aspak burrit të shtëpi
Lindi në mes të katastrofës së Çernobilit, si duket sot vajza e vetme që jetoi brenda tmerrit radioaktiv Dikur Pripyat ishte një qytet plot jetë në Ukrainë. Kurse tani shtëpitë, shkollat, spitalet dhe shumë ambiente të tjera
"Turp" për Venerën, puth moderatorin duke kujtuar se ishte Lindi i saj (FOTO LAJM) Venera Lumani mori pjesë për herë të parë në një event me fustane nusërie. Gjatë një interviste të saj për emisionin ‘Jo
Vdes papritur 24 vjeçarja, ishte mësuese në Mitrovicë Mëngjesit e sotëm, është ndarë nga jeta Lindita Preteni, 24 vjeçarja nga Mitrovica. E reja ishte me profesion mësue
Shoferi i blindit merr paratë e bankës dhe zhduket me 1 milion paund Grabitje të blindave me para nuk ndodhin për herë të parë në Shqipëri, megjithatë rrallë ndodh në botë që grabitësit të
Priti 18 vite për t'u bërë nënë, por u habit kur lindi Një 42 vjeçare në Nigeri lindi 5 fëmijë pas 18 viteve pritje. Fëmijët, dy vajza dhe tre djem lindën më 17 prill me op
Foshnja më e vogël në botë del nga spitali Foshnja më e vogël në botë, i lindur në tetor, që peshon po aq sa një mollë, tani është i gatshëm për botën e jashtme.