999 rezultate për

lindi

Zbardhet sms-ja, Berisha denoncon Lindita Nikollën Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postmi në Facebook ka denoncuar Lindita Nikollën se ka thyer kodin e heshtje
Femrat që lindin djem kanë një tipar të veçantë Rezultati i një studimi te realizuar me një kampion prej 40 femrash të ndjekura përgjatë 18 muajve ka nxjerrë se femra
Kjo është shtëpia ku lindi Zoran Zaev (FOTO LAJM) Kryeministri Zoran Zaev është nga fshati Murtino i Strumicës. Fshat shumë i vogël pothuajse i boshatisur pasi shumica e
Lindi në avion, fiton fluturime falas gjithë jetën Një bebush ka lindur para kohe gjatë fluturimit nga Dammam në Arabinë Saudite drejt Koch-it dhe ka marrë dhuratë një bil
Një lajm i keq për nënat që lindin pas moshës 40 vjecare Një studim i ri ka nxjerrë rezultate shokuese përsa i përket lindshmërisë në moshën 40 vjecare. Studimi tregon se në
Lindi binjake, deputetja e PD-së bëhet nënë për herë të parë Deputetja demokrate, Jorida Tabaku është bërë nënë për herë të parë me dy vajza. Tabaku është martuar me profesorin
Blushi i përgjigjet ashpër Nikollës: More 3 mijë euro për një vend pune Ditën e djeshme ish-ministrja e Arsimit Lindita Nikolla bëri me dije se ka ngritur padi ndaj deputetit dhe kreut të LIBR
Lindita Nikolla padit për shpifje Ben Blushin Ish-ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka nisur proceduren e padise per shpifje ndaj deputetit Ben Blushi, kreut të LI
Demokrati braktis Bashën, Lindita Nikolla i fut në punë djalin (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla me anë të një statusi në Facebook bën me dije se një demokrat i cili ka qënë pj
Kjo vogëlushe vuan nga një sëmundje e rrallë, “ilaçi” që e qetëson është i padëgjuar Çdo mëngjes, Kevin Federici vendos një ndriçuese në kokë, sterilizohet me një gjilpërë për qepje dhe përgatitet të shpoj
Dosja “Shullazi”, prokuroria thërret dëshmitarë dy ish-ministrat e Ramës Vazhdojnë hetimet mbi “dosjen e Shullazit”, dhe Prokuroria e Krimeve të Rëndë ka kërkuar të thirren si dëshmitar dy ish
Lind në Siri fëmija me dy koka Një fëmijë me dy koka ka lindur në Sirinë veri-perëndimore dhe ndodhet në terapi intensive në një spital të Turqisë.
Kjo është pedagogia që do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit Një mësuese do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit, dhe ajo është Mirela Karabina. Emri i saj ësh
Lindi me një sindromë të rrallë, prindërit kërkojnë ndihmë për foshnjen e tyre Një foshnje e seksit mashkull ka ardhur në jetë me një anomali të rrallë. Foshnja e seksit mashkull ka lindur në një mat
Marrëveshja Rama-Basha, godet Nard Ndoka: Lindi djalë! Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka me anë të një postimi në Facebook ka komentuar marrëveshjen mes kryeministrit E
Cilat femra rrezikojnë të lindin fëmijë me autizëm Femrat që marrin antidepresantë para ose gjatë shtatzënisë kanë 81% më shumë gjasa të kenë fëmijët me autizëm. Sipas ek
Sonte gjysmëfinalja e parë e Eurovizionit, Linda Halimi përfaqëson Shqipërinë Lindita Halimi do të perforomojë sonte në skenën e Eurovizionit, në Kiev të Ukrainës ku do të mbahet nata e parë gjysmëf
1 në 10 gra lindin parakohe për shkak të këtij faktori Smogu dhe pluhurat, shkaktojnë më shumë lindjet e parakohshme dhe faji më të madh, e kanë djegia e naftës dhe benzinës s
Linda Halimi vlerësohet e parafundit në provat e Eurovizion Lindita Halimi, këngëtarja që këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, të dielën në darkë ka realizuar provën e saj
Edhe meshkujt kanë orë biologjike, ja kur rrezikojnë të lindin fëmijë autik Nuk janë vetëm femrat ato që kanë orë biologjike me kohëzgjatje të caktuar. Meshkujt që bëhen baballarë para moshës