999 rezultate për

lindi

Italiani burgos gruan për dhjetë vite, ajo u përdhunua, u torturua dhe lindi dy fëmijë (FOTO LAJM) Një grua rumune është liruar nga një burgim dhjetëvjeçar, ku u torturua dhe përdhunuar nga një përbindësh që e detyroi t
Albani një vlonjat i vërtetë, Miriami tregon si ndodhi që lindi në 28 nëntor Miriam Cani e ka cilësuar gjithmonë ardhjen në jetë të vajzës së saj Ameli si një bekim. Plot 2 vite larg skenës ajo
Lindi vetëm 3 muajsh, ky është fëmija që po sfidon mjekët (FOTO LAJM) Foshnja me lindjen më të parakohshme që ka ndodhur ndonjëherë është duke sfiduar pritjet e mjekëve me shëndetin e saj.
Lindi vetëm 500 gramë, shihni sa ka ndryshuar foshnja 24 javëshe (FOTO LAJM) Një fëmijë i mrekullueshëm i lindur vetëm 24 javësh është një nga fëmijët më të rrallë që mbijetojnë nga një lindje e ti
Blindimi i Dybalas vjen me një klauzolë më të madhe se ajo e Neymarit Mediat spanjolle janë të bindura se Paulo Dybala do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Realin Madridit dhe Barcelonën.
Lindi binjakë, nëna goditet nga një paralizë e rëndë (FOTO LAJM) Një mësuese e shkollës fillore pësoi një paralizë në fytyrë pasi lindi binjakët e saj, përcjell albeu.com. Kirby Logi
Populli ku gratë lindin deri 65 vjeç dhe nuk i zë asnjë sëmundje Në Pakistanin e Veriut, ata i sheh të qeshur me stilin e jetës, me dietën e të ushqyerit. Komuniteti ka 87 mijë anëtarë
Ja pse të gjithë duan të lindin në Japoni (FOTO LAJM) Nëse ka një gjë që duket se ka një reputacion të tmerrshëm, pa marrë parasysh se ku shkoni, është ushqimi spitalor. N
Vrasje, atentate dhe anti-tank, si lindi dhe u zhvillua hakmarrja e egër mes tetë familjeve në Elbasan Hasmëria mes fiseve Çapja nga njëra anë dhe Beqiri e Çela nga ana tjetër ka shkaktuar shumë të vdekur në Elbasan që prej
Bëri gjilpërë kafshësh për të hequr fëmijën, e lindi me të meta mendore Nexhmia jeton prej 20 vitesh në emigracion dhe kthehet sot në Shqipëri për të ftuar motrën e saj, Lumturien në rubrikën
Doli të bënte pazar, gruaja shtatzënë lind në mes të rrugës (FOTO & VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua shtatzënë lindi në rrugë duke shkuar për pazar në Kinën juglindore. Videot e
Lindi 20 fëmijë, nuk mund t'i gjejë një emër fëmijës së fundit (FOTO LAJM) Archy Redfort ka lindur të hënën në Morekambe në Lancashire në Britani të Madhe. Prindërit e tij të lumtur që tashmë
Aksioni i madh në Elbasan, blindi i RENEA-s patrullon në qytet (VIDEO) Forcat e Rendit zhvilluan një aksion të gjerë sot paradite në Elbasan duke angazhuar dhjetra efektivë duke përfshirë edh
Lindi me një sëmundje të pazakontë, 9-vjeçarja rrezikon të vdesë (FOTO LAJM) Një vajzë nëntëvjeçare mund të vdesë në çdo moment duke u ndeshur me sëmundjen vdekjeprurëse që i ka prekur lëkurën në t
Çifti i njohur merr më në fund nënshtetësinë shqiptare (VIDEO) Ata padyshim që janë një nga çiftet shqiptare më të pëlqyera. Të dy ata u njohën në spektaklin The Voice Of Albania dhe
Lindin binjakët e bashkuar, nuk dihet gjinia e tyre (FOTO LAJM) Një nënë ka lindur mrekullisht binjakët e bashkuar në abdomen. Mjekët nuk kanë asnjë ide nëse të sapolindurit, të cil
Reali vazhdon me blindimin e yjeve, zyrtarisht rinovon ylli i rradhës Real Madridi ka vazhduar kontratën me mbrojtësin e tyre të djathtë, spanjollin Dani Carvajal. Paraqitjet e tij të mir
Beatrix kujton fëmijërinë, viziton fshatin ku lindi (VIDEO) Beatrix Ramosaj tashmë është bërë një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo ka filluar gjithnjë e më
Disa gjëra që s'i dinit për binjakët Nënat që lindin binjakë janë shtuar shumë kohët e fundit. Disa prej tyre madje përdorin fjalën e fundit të shëndetësisë,
Serena Williams flet për komplikacionet që kishte vajza e saj kur lindi (FOTO LAJM) Edhe pse u duk se Serena Williams ishte shumë e lumtur dhe lindi pa probleme në fakt ajo ka zbuluar ditën e sotme se g