999 rezultate për

lindi

Luftëtari vazhdon me plot angazhim merkaton, fokusohet në blindimin e mbrojtjes Luftëtari ka zyrtarizuar deri më tani afrimin e katër lojtarëve në merkaton e janarit. Ata janw sulmuesi Vasil Shkurtaj
Austri, foshnja e sapolindur ballafaqohet me racizmin Foshnja e një nëne turke Asel, e cila lindi në minutat e para të vitit të ri në kryeqytetin e Austrisë, Vjenë, sapo lind
Presidenti i Torinos krenar me marrjen e Mazzarrit, i bindur për blindimin e Bellotit Presidenti i Torinos vendosi sot shkarkimin e serbit Sinisa Mihajloviç nga pankina dhe emëroi menjëherë Valter Mazzarrin
Shumica e bebeve lindin në shtator, arsyeja të surprizon Dy janari është edhe zyrtarisht dita ku shumica e çifteve tentojnë të mbesin shtatzënë, pra dita kur miliona çifte të re
Binjakët lindin brenda 20 minutave, njëri më 2017 e tjetri më 2018 (FOTO LAJM) Binjakët Joaquin dhe Aitana de Jesus Ontiveros pritej të lindnin më 27 janar të vitit 2018. Megjithatë, nëna e tyre s
Lindi me një kist të madh, vogëlushi feston ditëlindjen me fytyrë të re (FOTO LAJM) Një vogëlush po feston sot ditëlindjen e tij të parë me një buzëqeshje në fytyrën e tij të re pas një operacion kompleks
42 vjeçarja sjell në jetë fëmijën e 20 Në fakt dhe pse 42 vjeçe, ajo është një gjyshe, dhe sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të 20-të, megjithatë është ende
Është 42 vjeçe sjell në jetë fëmijën e 20-të Edhe pse 42 vjeçe, ajo ka sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të 20-të, megjithatë është ende larg rekordit Gines, që m
Cilat femra rrezikojnë të lindin fëmijë me autizëm Femrat që marrin antidepresantë para ose gjatë shtatzënisë kanë 81% më shumë gjasa të kenë fëmijët me autizëm. Sipas
U bë pishman për vajzën, Jona e Big Brother lindi sot (FOTO LAJM) Ajo është nënë e një vajze dhe tashmë është bërë nënë për herë të dytë, po me një vajzë. Në mëngjesin e ftohtë të d
Robotët do të lindin fëmijë me njerëzit për 100 vjet Avancimet në inteligjencën artificiale me kalimin e viteve do të bëjnë që robotët dhe njerëzit do të mund të ngjizin fëm
Lindi merr një dhuratë pas trofeut, ja çfarë e priti në prapaskenë! (FOTO LAJM) Ndër kategoritë e shumta të “Kënga Magjike”, veçohej edhe Kënga Stil. Trofeun në këtë rast e mori Lind Islami, i cili u
Rezarta Shkurta publikon momentin kur lindi vajzën e saj (FOTO LAJM) Është kthyer pas në kohë. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar një fotografi në Instastory përmes të cilës me gjit
Thomas Strakosha tregon si i lindi pasioni pë t'u bërë portier Thomas Strakosha nuk është më një risi për Lazion dhe futbollin italian, por pjekuria që ai po tregon si brenda ashtu ed
Italiani burgos gruan për dhjetë vite, ajo u përdhunua, u torturua dhe lindi dy fëmijë (FOTO LAJM) Një grua rumune është liruar nga një burgim dhjetëvjeçar, ku u torturua dhe përdhunuar nga një përbindësh që e detyroi t
Albani një vlonjat i vërtetë, Miriami tregon si ndodhi që lindi në 28 nëntor Miriam Cani e ka cilësuar gjithmonë ardhjen në jetë të vajzës së saj Ameli si një bekim. Plot 2 vite larg skenës ajo
Lindi vetëm 3 muajsh, ky është fëmija që po sfidon mjekët (FOTO LAJM) Foshnja me lindjen më të parakohshme që ka ndodhur ndonjëherë është duke sfiduar pritjet e mjekëve me shëndetin e saj.
Lindi vetëm 500 gramë, shihni sa ka ndryshuar foshnja 24 javëshe (FOTO LAJM) Një fëmijë i mrekullueshëm i lindur vetëm 24 javësh është një nga fëmijët më të rrallë që mbijetojnë nga një lindje e ti
Blindimi i Dybalas vjen me një klauzolë më të madhe se ajo e Neymarit Mediat spanjolle janë të bindura se Paulo Dybala do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Realin Madridit dhe Barcelonën.
Lindi binjakë, nëna goditet nga një paralizë e rëndë (FOTO LAJM) Një mësuese e shkollës fillore pësoi një paralizë në fytyrë pasi lindi binjakët e saj, përcjell albeu.com. Kirby Logi