999 rezultate për

linda

"Sa hap e mbyll sytë", VIP-at shqiptarë që u ndanë pa u lidhur mirë (FOTO LAJM) Sado që mundohen tiu mbajnë të fshehta lidhjet e tyre, VIP-ave gjithmonë u dalin të dashurit sheshit. Por është bërë
Çfarë ndodhi? "Top Channel" hedh në gjyq Delinda Dishën (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, e cila para disa muajsh u largua nga spektakli "Portokalli" për të shkuar në
Burri i kërkon falje "live" gruas pasi e çoi në pyll dhe e dhunoi Vazhdimisht ndodh që midis një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat shpeshherë mund të çojnë drejt ndarj
"Duhet edhe një vajzë" Bieta Sulo në pritje të ëmbël?! Pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin Ermira Çausholli, Arlinda Dudaj dhe Erisa Xhixho, të c
Plasi sherri? Xhoda e akuzoi për kopjim, reagon Delinda Disha (FOTO LAJM) I ftuar së fundmi në ‘Shiko kush luan’ ishte dhe aktori i humorit Irgen Çela. Gjatë emisionit aktori i’u përgjigj dhe
Dramë në familjen e Adelina Tahirit: Nusja tenton të vrasë dajon me çekan në kokë! (FOTO LAJM) Një dramë e vërtetë ka ndodhur në shtëpinë e pronarit të televizionit Era në Maqedoni, Avdulla Mehmetaj, i cili është da
Nuk e fsheh pasionin për markat e shtrenjta, vajza e Majlinda Bregut pozon përballë Dior (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Të gjitha gratë në jetën e Ramës (FOTO LAJM) Jeta politike dhe profesionale e Edi Ramës tashmë është shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, ndërsa jeta private ka
"Dashuri në kohërat e kolerës", regjisori rrëfen si u njoh me Majlinda Bregun (VIDEO) Regjisori Namik Ajazi, bashkëshorti i Majlinda Bregut, në një intervistë te “Rudina”, ku foli për filmin e tij “Amanet”
Majlinda Bregu shfaqet në krah të Ramës dhe Vuçiçit, takohet përzemërsisht nga Blendi Klosi Majlinda Bregu është shfaqur sot në krah të Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçic si edhe kryeministrave Zaev dhe Ram
Regjisori i njohur rrëfen si ia rrëmbeu zemrën Majlinda Bregut: U bë shkak kolera Regjisori i njohur, Namik Ajazi ka ndarë me publikun në emisionin “Rudina”, disa detaje pikante nga jeta e tij personale
Mori dhenë me "kërpëratën", kështu u hakmor Majlinda Halilaj ndaj mediave Deputetja Majlinda Halilaj ka votuar pro dy ligjeve të paketës anti-shpifje. Gjithashtu ligjin e socialistëve e mbës
Majlinda Bregu: Ndryshimet klimatike nuk kanë nevojë për vizë Shengen Ndryshimet klimatike nuk kanë nevojë për vizë Shengen Nga znj. Majlinda Bregu, Sekretare e Përgjithshme e Kësh
Flet hapur, sa para ka paguar Linda Rei për t’u bërë femër? Linda Rei ka treguar se ka paguar shumë pak lekë për t’u kthyer nga mashkull në femër. E ftuar në emisionon “Late Nig
E "zhdukur" prej kohësh, Linda Rei tregon se me çfarë merret dhe ku jeton tani (FOTO LAJM) Linda Rei është një përsonazh publik që me deklaratat e saj gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka q
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Linda nuk i ndahet Ramës, bëhet vullnetare për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti Bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Linda Rama, është ofruar si vullnetare për të menaxhuar krizën në vend të k
Fillon nismën për mbledhje fondesh, Linda Halimi akuzohet nga shqiptarët (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi si shumë të tjerë ka filluar nismën për mbledhjen e fondeve për njerëzit e prekur nga tërmetin q
Buzë të fryra e vetulla të bëra, Majlinda Bregu ua merr në kthesë modeleve (FOTO LAJM) Ish-deputetja Majlinda Bregu është padyshim një ndër gratë më të suksesshme dhe më të komentuara në vend. Kjo për sh
Çfarë po ndodh? Këngëtarja largohet nga "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur për publikun Linda Halimi u rikthye në festivalin “Kënga Magjike”, pas 9 vitesh mungesë. Ajo la A