999 rezultate për

linda

Majk shijon diellin me djalin e tij Duket se marrëdhënia mes reperit të njohur dhe ish të dashurës së tij janë rregulluar, shkruan Albeu.com Vetëm pak di
"Si do ta heqim atë plehrë!", Belinda dhe deputeti i PS thurin plane kundër kryebashkiakut Nën ethet e zgjedhjeve bashkiake, kanë filluar edhe thashethemet e para, jo vetëm nga protagonistët, por edhe për protag
Belinda shkarkon edhe një tjetër drejtor të rendësishëm Ministrja e re e Energjisë, Belinda Balluku ka shkarkuar një tjetër drejtor të madh në këtë ministri duke e çuar kështu
Majlinda Kelmendi: Nuk jam ende në formën time më të mirë Përkundër se arriti të fitojë medaljen e artë në Grand Prixin e Tel Avivit të Izraelit, për kategorinë -78 kilogramë, xh
Federata Botërore e Xhudos i thur elozhe Majlinda Kelmendit Majlinda Kelmendi ka marrë lëvdata edhe nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos. Kosovarja mori sot medaljen e saj të 26
Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artë në Izrael Majlinda Kelmendi e ka nisur vitin 2019 në mënyrë fantastike. Xhudistja nga Peja ka fituar medaljen e artë në Grand P
"RTSH më ka borxh", këngëtarja hedh akuzën e rëndë Këngëtarja Linda Halimi fitoi dy vite më parë festivalin e RTSH-së dhe përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Ama për k
Belinda "ha" edhe një tjetër drejtor pas OST dhe ARRSH Ministrja e re e Instrastrukturës ka ardhur me "shpatë" në krye të këtij institucioni duke shkarkuar deri më tani dy sup
Thyen autoblindat dhe morën 3 milion euro, Krimet e Rënda marrin vendimin për grabitësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dalë në një vendim ku ka kërkuar në total 127 vjet burg për 8 grabitësit e të paktën 3
Majlinda Bregu flet nga Sarajeva: Ma dha nervi... Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, e cila aktualisht mban detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të
Rama e pranon për herë të parë: Linda, pjesë e bankës private Ka qarkulluar gjatë në media fakti se gruaja e Kryeministrit Rama, Linda Rama është pjesë e një banke private në Shqipër
Vajza e Majlinda Bregut trullos fansat, poston fotografitë e Vitit Të Ri Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu mori sot detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBR), pas emërimit t
"S'më lë ta takoj djalin", Majk emocionon me dedikimin për të birin (FOTO LAJM) Reperi i njohur nga Kosova, Majk shpesh herë është kritikuar nga fansat për shkak se nuk kujdeset për të birin që ka me
Majlinda Bregu tregon "pengjet" pas vendimit për t’u larguar nga vendi Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të ftuar ishin personazhet më të spikatur të vitit 2018. Mes tyre ishte edhe ish
Majlinda Bregu poston foto "lamtumire" në Instagram Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, gëzon një popullaritet të madh për shkak të detyrës së saj, ku e ka trasferua
Vajza e Majlinda Bregut thyen "rregullat", tregohet bujare me dekoltenë (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
"Ushtrisë së Kosovës do ti bashkohen edhe 250 autoblinda nga Amerika" Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se krijimi i Ushtrisë së Kosovës është vazhdimësi e Ushtrisë Çlir
Nuk la moderatore shqiptare pa imituar, aktorja tregon si e pritën VIP-et Delinda Disha ka imituar në Portokalli disa personazhe të moderimit si Jonida Shehun, Aurela Gaçen, Alketa Vejsiun e Arb
Aktorja e dashur e humorit jep detaje nga jeta e saj Aktorja e talentuar Delinda Disha ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5”. Edhe pse jemi mës