999 rezultate për

lind

Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Besiktas fiton derbin e Stambollit dhe "blindon" kreun (VIDEO) Beshiktashi ka fituar derbin e madh të Stambollit. Bardhezinjtë kanë mposhtur Galatasaray me rezultat 2-0 në ndeshjen
Festoi ditëlindjen me 15 veta në shtëpi, Dinamo Zagreb reagon për Lirim Kastratin (FOTO LAJM) Dinamo Zagrebi do të shqyrtojë rastin e sulmuesit të tij Lirim Kastrati, i cili ka shkaktuar pakënaqësi në Kroaci mbrëmj
Bashkëshorti i ish-deputetes së PD-së: Bëmë dasmën 4 vite pasi lindi djali Të ftuar sot në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare në Tv Klan ka qenë e ftuar ish-deputetja e njohur e PD-së Or
Vajza e Lorik Canës feston ditëlindjen e parë, publikohen pamjet nga festa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e Lorik Canës, Enkeleida, ka festuar 1-vjetorin e lindjes. Çifti Cana janë kujdesur që për më të v
Vllaznia "thyen" Kukësin dhe "blindon" kreun (VIDEO) Vllaznia ka marrë fitoren e radhës në Kategorinë Superiore pasi ka mundur 1-0 Kukësin në transfertë. Ndeshja është ve
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
Brenda festës më të veçantë, Gigi surprizon kështu babai Zayn për ditëlindje (FOTO LAJM) Sigurisht që Gigi Hadid bëri më shumë sesa thjesht një urim publik në Instagram për partnerin e saj Zayn Malik për ta bë
Shiu ia lë vendin dëborës, nisin reshjet e para në Shqipëri (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së sotme, në qytetin e Korçës kanë rënë reshjet e para të dëborës. Meteoalb ka raportuar se gjatë orëv
Dalin emrat, kush janë 8 shqiptarët që furnizonin me marijuanë e hashash "Ndranghetën" Megaprocesi kundër mafies kalabreze “Ndrangheta” ka nisur ditën e sotme në Lamezia Terme të Kalabrisë në një sallë gjiga
Ditëlindje dukeshash? Kate Middleton e festoi 39-vjetorin ndryshe nga ç'mendoni Pak ditë më parë Kate Middleton festoi 39-vjetorin e lindjes. Dukesha e Kembrixh këtë vit ka festuar ndryshe nga çdo her
Rama i shpërndau videon ku imitoi Bashën, fenomeni i "Tik Tok" tregon si i lindi ideja (VIDEO) Jona Shehaj u bë e famshme në rrjetin social "Tik Tok", pasi bënte video ironizuese dhe humoristike. Ajo u bë edhe më
Vjehrra festoi ditëlindjen, urimi publik i Dua Lipës nuk mungoi (FOTO LAJM) Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij. Ata kalojnë një pjesë të mirë të kohë
Arsyeja pse Antoine Griezmann ka "rilindur" të Barcelona Antoine Griezmann nuk ka shkëlqyer gjithmonë të Barcelona që prej kalimit në vitin 2019, por shenjat e fundit kanë tregu
U shpërngulën në Gjermani para lindjes së vajzë, ku do jetojë përfundimisht familja Vula? (FOTO LAJM) Disa javë para se të vinte në jetë Poem Blu, mami Sara dhe babi Ledri u zhvendosën në Gjermani për të mirëpritur në jetë
Zbuloi se vuante nga sëmundja e rëndë, nusja e braktis bashkë me fëmijën e porsalindur Një çift të moshuarish kanë treguar historinë e djalit të tyre, i cili para disa vitesh është diagnostikuar me një sëmun
Ditëlindje e hidhur për Sarrin, nuk ndodhte prej 9 vitesh Maurizio Sarri mbush 62 vjeç. Ka qenë protagonisti i një përalle të mrekullueshme që e ka çuar nga kategoria e dytë t
Feston ditëlindjen në punë, e gjeni dot sa vjeç mbush Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Ajo na shoqëron nga e hëna në të premte me "Përp
Shqiptari bëhet baba i katërnjakëve në Gjermani: Ndodh një herë në 100 vjet Katërnjak kanë lindur në Klinikën e Gjinekologjisë në spitalin e Augsburgut, gjë që ndodh një herë në 100 vjet mesataris
Super Vllaznia, mposht Teutën dhe "blindon" kreun (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore t rëndësishme ndaj Teutës me rezultatin 1-0. Kuqeblutë fituan ndaj durrsakëve dhe morën një