999 rezultate për

lind

Lindin foshnjat trinjake në maternitetin "Mbretëresha Geraldinë" Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka publikuar një foto nga materniteti "
Vjosa Osmani flet si fituese: Nesër lind diell i ri (VIDEO) Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani, ka thënë se Kosova ka votuar sot për një të ardhme faqebardhë për të gjithë.
Me foton epike, Arbana Osmani uron të ëmën për ditëlindje (FOTO LAJM) Përpos Shën Valentinit, në familjen e Arbana Osmanit ka dhe një tjetër festë. E ëma feston ditëlindjen dhe moderatorja e
5 gjërat që duhet të dini për "Vitin e Demit" Pas gjithë trazirave në Vitin e Miut, do të mirëpresim disa ndryshime me Vitin e Demit. Por çfarë do të thotë kjo për
Reshje intensive dëbore! Sinoptikanët bëjnë parashikimin e motit për nesër Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se gjatë ditës së nesërme do të bierë dëborë më intensitet mesatar e të lartë në
Jo vetëm ditëlindjen, Almeda Abazi ka një arsye tjetër për të festuar sot Almeda Abazi feston sot 29-vjetorin e lindjes. Partneri i saj turk, Tolgahan Sayisman shkroi fjalët më të ëmbla për të,
8 vite së bashku, Venera i dedikon Lindit fjalët më të bukura të dashurisë (VIDEO) Sot është një ditë shumë e veçantë për një ndër çiftet më të dashur për publikun, Venera Lumani dhe Lind Ismali. Dyshja
HOROSKOPI/ Lini pas krahëve të shkuarën, sot është ditë pozitive Dashi Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes, pasi mund të shmangen dis
Dëmtimi i Neymar: PSG konfirmon mungesën njëmujore, fansat e lidhin me ditëlindjen e motrës Neymar pësoi një dëmtim të mërkurën në mbrëmje, në ndeshjen ku braziliani ishte startues në ndeshjen e PSG-së kundër Cae
Ia "hodhi" koronavirusit, gruaja më e vjetër në botë feston sot ditëlindjen Personi më i vjetër në Evropë, murgesha franceze motra Andre, po feston 117-vjetorin e lindjes pasi mbijetoi Covidin-19
FIGC hap një dosje hetimi mbi kompaninë e Tottit Një skedar u hap nga komisioni i agjentëve FIGC për punën e CT10 Management , kompania e këshillimit dhe skautimit e Fra
OBSH: COVID-19 mund të mos ketë lindur në Kinë! Ekspertë të OBSH dhe të Kinës thanë në një konferencë të përbashkët për mediat se rezultatet e deritanishme tregojnë që
HOROSKOPI/ Kjo e martë do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje Dashi Kjo e martë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mën
"Me ty", Venera dhe Lindi sollën himnin më të bukur për këtë Shën Valentin (VIDEO) Venera Lumani dhe Lind Islami janë një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar, të cilët kanë treguar se dashuri
Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ish-Missi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj, feston sot ditëlindjen. Me rastin e ditës së saj të veçantë, ajo ka marrë shumë urime n
CR7, një makinë e re si dhuratë për ditëlindje? Cristiano Ronaldo festoi më 5 shkurt 36-vjetorin e lindjes. Shumë qirinj për të fryrë dhe shumë dhurata për yllin e J
Ja pse çdo ditëlindje ne fikim qirinjtë Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur. Kjo ngjarje një
Pak ditë më parë kishte lindur, pse vdiq e reja me Covid-19 Ditën e sotme një 29-vjeçare nga Korça e infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, pak ditë
"Blindohet" Fushë-Kruja, RENEA kërkon vrasësit e Shkëlzen Kastratit Pista të reja kanë nisur të zbulohen lidhur me atentatin ndaj Kastratit në Fier. Ditën e sotme, Forcat Speciale RENE
Emër, stemë e re dhe nga viti zero: Lind Luftëtari i ri Pas disa vitesh të suksesshme në Kategorinë Superiore, ku arritën edhe të kualifikohen për herë të parë në histori në el