999 rezultate për

lind

Me bikini dhe përkrah aktorit në Hawaii, si duket Katy Perry pas lindjes (FOTO LAJM) Ishte fundi i gushtit të 2020-ës, kur aktorja Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të pa
Zbulohet dieta e Meghan për t'u kthyer direkt në formë pas lindjes Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen sërish prindër. Mediat e huaja kanë bërë të ditur se Meghan ka menduar për
"Zemra ime është e copëtuar", bashkëshorja e Flamur Beqirit përlot me dedikimin në ditën e tij të lindjes Sot shqiptari i ekzekutuar në Londër dy vite më parë, Flamur (Alex) Beqiri do të festonte ditën e lindjes. E pikërish
Rikthehen reshjet e borës në Juglindje të vendit, si do të jetë moti sot Vranësira të dendura dhe alternime kthjellimesh dominojnë gjatë paradites në vend. Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të
Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti? (FOTO LAJM) Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtu
Marjana Kondi feston ditëlindjen, Rama i bën dhuratën simbolike (FOTO LAJM) Ditën e sotme aktorja e njohur Marjana Kondi feston ditëlindjen e saj duke mbushur 60 vite jetë. Krahas urimeve të sh
Ka "rilindur" me Tuchel, Alonso vendos të qëndrojë te Chelsea Me Thomas Tuchel në stol ka rilindur edhe Marcos Alonso. Mbrojtësi spanjoll ishte jashtë projektit kur Chelsea drejtohej
Interi "zbret me këmbë në tokë" Milanin, zikaltërit "blindojnë" kreun (VIDEO) Interi ka shkatërruar Milanin 0-3 në derbin e luajtur në San Siro, shkruan Albeu.com. Për zikaltërit ndeshja nisi mja
FNSH blindon Shkodrën, autorët qëlluan ndaj një 30 vjeçari Detaje të reja mësohen nga sulmi me armë të regjistruar mesditën e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënd
Blindohet Fushë-Kruja, policia në kërkim të vrasësve të Shkëlzen Kastratit Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit ka ngritur postblloqe në Fushë-Krujë për të ndaluar personat e shpallur në kërkim.
Alkool dhe festë deri në mëngjes, brenda super ditëlindjes së vajzës së ish-deputetes (FOTO LAJM) Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka fituar vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe fotot jos
Çfarë të bëni nëse ka kaluar data e parashikuar e lindjes? Data e lindjes ka ardhur dhe ka kaluar, ndërkohë që ju vazhdoni të jeni ende shtatzënë. Çfarë po ndodh? Në fund të fundi
Muaj i lindjes është i lidhur me shëndetin tuaj; Zbuloni çfarë tregon ai për ju A keni menduar ndonjëherë se çfarë thotë muaji juaj i lindjes për ju? Nëse muaji në të cilin ju festoni ditëlindjen ka n
Theu masat anti-Covid, 50 milion lekë gjobë për Belind Këlliçin Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi është gjobitur me 5 milionë lekë pasi ka organizuar takime m
Tanke, blinda dhe ushtarë amerikanë vetëm 600 metra nga kufiri turk, përgjigjet Ankaraja Tensioni vijon të jetë i lartë mes Turqisë dhe SHBA-ve pas deklaratës së shoqëeroi vdekjen e 13 pengjeve turq në duart e
Tayna tregon si lindi bashkëpunimi "Magdalena" dhe ka dy fjalë për Flori Mumajesin (VIDEO) Tayna dhe Flori Mumajesi kishin paralajmëruar prej kohësh se shumë shpejt do të sillnin një bashkëpunim e parë mes tyre.
Në 40-vjetorin e lindjes, Paris Hilton merr propozim për martesë për herë të katërt (FOTO LAJM) Paris Hilton ka marrë surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj,
Mjeku i njohur shqiptar: Pikë kritike, në Shqipëri ka më shumë vdekje se sa lindje! "Megjithë testimet e ulta, përsëri Shqipëria ka një incidencë të raportuar prej 378 raste për 1 milion banorë, më shumë
Shikoni sa shumë është rritur vajza që lindi ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Kjo që po shihni në foto është Pavarësie Sopa, vajza e cila lindi 13 vite më parë, pikërisht në ditën e shpalljes së pav
Foshnja lind e vdekur pas infektimit me koronavirus në barkun e nënës Një foshnje ka lindur e pajetë pas infektimit me COVID-19 në barkun e nënës. Ngjarja e rëndë është regjistrur në Izrael