999 rezultate për

lidhja

Lidhja e re e Albit, Klaudia pendohet dhe e kërkon sërish? Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis
Zbulohet lidhja e gjakut e Xhemi Shehut me një nga emrat e rëndësishëm të televizionit (FOTO LAJM) Thuhet se disa njerëz janë të lindur për të qenë në televizion dhe aq më tepër kur kjo aftësi është e trashëguar. Të nj
Lidhja Demokratike zgjidh krizën politike në Kosovë Enver Bytyçi Lista e deputetëve serbë në parlamentin e Kosovës është deklaruar për daljen nga koalicioni i qeverisjes
Tjetër skandal nga Trump, zbulohet lidhja me modelen e njohur (FOTO LAJM) Një modele e PLAYBOY ka thyer heshtjen e saj dhe pretendon se ka pasur një marrëdhënie me Presidentin e SHBA-së Donald T
Si u zbulua lidhja jashtëmartesore e biznesmenit dibran që u ekzekutua për vdekje Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Elsi Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Babai i tre fëmijëve u vra në mesnatë
Lidhja jashtëmartesore i mori jetën babait të tre fëmijëve në Dibër Janë zbardhur detaje nga vrasja në Dibër ku shtetasi Elsi Kosiqi u vra në oborrin e shtëpisë në orët e vona të së hënës.
Lidhja me kartelet e rrezikshme, pse po vriten shqiptarët në Ekuador Vrasja e një shqiptari në Ekuador ka shtuar edhe më shumë enigmat e lidhjeve të grupeve të trafikimit shqiptar me boten
Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit Konstantin Petrov është shkencëtar në “Akademinë e Informacionit Ndërkombëtar”, ndërsa është përjashtuar nga armata ruse
E papritur, zbulohet lidhja mes Noizyt dhe Norës Padyshim që të dy shquhen për suksesin që kanë korrur në muzikën shqiptare. Të talentuar ose jo, paraqitja skenike e
Lidhja me trafikun e drogës, zbulohen emrat që kanë në dorë fatin e Tahirit Komisioni hetimor i propozuar nga opozita për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri është miratuar rreth dhjetë ditë m
Dalin detaje të reja, kush ishin blerësit të kokainës dhe lidhja me Kosovën Grupe të fuqishme nga Kosova që operojnë në tregun e kokainës në Zvicër mund të jenë porositësit e një pjese të kokainës
Kjo është lidhja familjare mes Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj Moderatori Leonard Bomaj ka lidhje gjaku me dietologen Blerina Bombaj. Ata janë fëmijë xhaxhallarësh dhe duket se ka
Kryebashkiakja jep dorëheqjen, i zbulohet lidhja intime me truprojën Një mega-skandal ka përfshirë qytetin e Nashvilit, kryebashkiakja e të cilit është akuzuar për marrëdhënie intime me tru
Lidhja e Tahirit me trafikun e drogës, Paloka drejtues i komisionit hetimor Komisioni hetimor i propozuar nga opozita për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri duket se është miratuar. Komisi
5 tonë drogë, zbulohet lidhja e kokave kalabreze me trafikanët shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga operacioni në Itali ku u kapën 5 tonë marijuanë nga Shqipëria dhe u vunë në pranga 25 p
Vrau e dogji burrin e vjehrrën, zbulohet lidhja jashtëmartesore e nuses vrasëse Pas zbardhjes së krimit makabër në Vlorë, ku nusja vrau dhe më pas dogji burrin dhe vjehrrën e saj, një tjetër detaj i r
Vdiq në aksident, zbulohet lidhja e 23 vjeçares me pasagjerin në makinën e krimit Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea është bërë kryefjala e portaleve prej disa ditësh për lidhjen të re sentimentale në jet
Lidhja me Devis Xherahun, ish-missi tregon pse u largua nga jeta publike Ish-Miss Shqipëria, Ertemiona Mejdani, dhe Devis Xherahu kanë një lidhje disavjeçare dashurie, që po planifikojnë ta fin
LDK: Marrëveshja e demarkacionit mbetet e njëjtë, është show politik Lidhja Demokratike e Kosovës me anë të një komunikatë pë media thotë se dëshiron edhe një herë të sqarojë se Deklarata e