999 rezultate për

lideri

Pas takimit me Ahmetin, Mickoski takon Zaevin Kryeministri Zoran Zaev sot do të takohet me kreun e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Takimi do të zhvillohet në am
Takimi Ahmeti-Mickoski do të mbahet të shtunën Të shtunën, lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski do të takohen, konfirmohet nga BDI.
Ja lideri dhe "frontmenët" e tjerë të BESËS që mund të zgjidhen sot në Kongres?! Deputeti dhe sekretari i deritanishëm, Afrim Gashi do të zgjidhet lider i ri i Lëvizjes BESA. Lajmi bëhet i ditur për IN
Seanca për demarkacionin mbahet të dielën në 18:00 Seanca parlamentare për votimin e aneks-marrëveshjes për Demarkacionin mes Kosovës e Malit të Zi do të mbahen të dielën
Vidhnin makina me vlerë 100 mijë euro, arrestohen "gangsterët e Gucci-t" (FOTO LAJM) Lideri i nje bande adoleshente "Gucci Gangsters" që ka terrorizuar veriun e Brisbanes u arrestua duke buzëqeshur nga aut
Lideri i Agimit të Artë dënohet me tetë muaj burg për nxitje të dhunës Lideri i partisë së të djathtës ekstreme “Agimi i Artë”, Nikos Mihaloliakos është dënuar me tetë muaj burg nga një gjyka
Ahmeti: Referendumi për emrin mund ta ndërlikojë procesin Marrëveshja për emrin duhet të arrihet sa më shpejtë dhe të ratifikohet në Parlament, deklaroi lideri i BDI-së, Ali Ahme
Lideri i partisë anti-islame në Gjermani konvertohet në mysliman, dorëhiqet nga partia Një politikan nga e djathta ekstreme, Alternativa për Gjermaninë (AfD), është konvertuar në Islam, njoftoi media të mart
Zbulohen dy prokurorët që do të hetojnë vrasjen e liderit të serbëve në Kosovë Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës, Shyqeri Syla deklaroi se prokuroria ka nisur hetimet për vrasjen e
Ruçi ironizon para të gjithëve Bashën: Mëso të bësh liderin Seanca e parë e Kuvendit këtë vit ka nisur si gjithmonë me debate dhe replika mes opozitës dhe qeverisë Rama. Pas fj
Real Madrid e sheh veten më afër rënies nga liga se sa nga lideri, Barcelona (FOTO LAJM) Real Madridi është më afër rënies në kategorinë e dytë se sa liderit të La Ligas, Barcelona që kryeson kampionatin me 51
Gazetari italian thumbon në sy Ramën: Je lideri më anormal në Europë Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për gazetarin Di Roberto Di Caro, të revistës italiane L’Esspreso. Por
Tramp i gatshëm të bisedoj me liderin Kim Jong Un Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, thotë se do të jetë i gatshëm të bisedoj me telefon me liderin e Kores
Anketa e fundit, ja kush është lideri më i besueshëm tek shqiptarët e Maqedonisë Në rrjetin social Facebook emisioni "Click Plus" bëri një sondazh për të kuptuar se tek cili nga dy liderët besojnë më s
Më i besueshëm Ahmeti apo Sela, çfarë kanë vendosur qytetarët Emisioni “Click Plus” me datë 31.12.2016 në rrjetin social “Facebook” bëri një sondazh në lidhje me atë se cili nga dy l
Boshkovski ka një kusht për liderin e VMRO-së: Thuaj Gruevskit bandë kriminale Lube Boshkoski njoftoi se do të mbështesë kryetarin e ri të VMRO-DPMNE-së, Kristian Mickovski, nëse ai distancohet nga p
Një tjetër ekip italian në garë për Fellain Së fundmi mediat italiane kanë raportuar se Roma është futur në garë për transferimin e lojtarit. Drejtori sportiv i
Gruevski largohet nga pallati i VMRO-së, kabinetin i’a dorëzoi liderit të ri Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski sot i dorëzoi kabinetin liderit të partisë Hristijan Mickoski. Gruevski i
Kongresi i VMRO-së, Mickovski lideri i ri i partisë (VIDEO) Me dyer të mbyllura në Vallandovë po mbahet kongresi i jashtëzakonshëm i VMRO DPMNE-së. Hristijan Mickovski është kandid
A është ky personi dirigjent i Kongresit? Sasho Mijallkov, i njohur si njeriu i fuqishëm në VMRO-DPMNE që qëndroi edhe pas organizimit të këtij Kongresi në sinkro