999 rezultate për

lideri

Arteta i lumtur me Xhakën dhe me rolin e liderit Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta është i lumtur që mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ka arritur të ruajë një rol lide
Humb jetën nga koronavirusi këshilltari i liderit Suprem të Iranit Këshilltar i liderit suprem të Iranit Ayatollah Ali Khamenei, është ka ndëruar jetë nga koronavirusi në një spital të Te
"Ki kujdes me fjalët", Trump i përgjigjet liderit suprem të Iranit Presidenti Donald Trump ka reagauar pas deklaratave të liderit suprem të iranit, Ayatollah Ali Khamenei, i cili e quajti
Rama lë Kryeministrinë të shkatërruar, çfarë strategjie fshihet pas kësaj derexheje? Një nga synimet kryesore të Ramës gjatë periudhës së tërmetit ishte një marketim i fuqishëm politik i cili i dha një shk
U hodhën granatat e para të hakmarrjes, reagon lideri suprem i Iranit Udhëheqësi Suprem i Iranit Ayatollah Ali Khamenei ka reaguar pas sulmit ndaj dy bazave amerikane. Ai tha në një deklarat
S’ka marrëveshje Kurti-Mustafa, lideri i VV-së takime me sindikatat Në ditën e parë të kthimit nga Gjermania, aty ku qëndroi për vizitë disa ditore, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Ku
I rrethuar nga ushtarake që qajnë për të, kështu u prit Kim Jong Un në ushtri (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Jugut, Kim Jong Un u fotografua i rrethuar nga një grup ushtarakesh, të cilat shihen duke qarë. Fo
Takohen Kurti e Mustafa, sot i ndajnë postet qeveritare Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, janë takuar sot
A është Berisha lideri i vërtetë i PD? Përgjigjet hapur ish-kryeministri Ish-kryeministi Sali Berisha njihet për marrëdhënien e tij shumë të mirë me kreun e PD Lulzim Basha. Berisha i ka he
Mustafa i përgjigjet Ramës: Nuk ia dëshiroj askujt të përjetojë sërish Jugosllavinë- Lideri i LDK’së, Isa Mustafa, ka thënë se nuk dëshiron ta shohë më askënd duke përjetuar edhe një herë Jugosllavinë. Ai
Publikohen pamjet, si u eliminua lideri i ISIS-it, bashkë me dy fëmijët e tij (VIDEO) Pentagoni publikoi pamje të reja nga sulmi i forcave speciale ku mbeti i vrarë lideri i ISIS, Abu Bakr al-Baghdadi. G
Mbetjet e liderit të ISIS al-Bagdad varrosen në det, pëson të njëjtin fat si Bin Laden Mbetjet e Abu Bakr al-Bagdadi janë hedhur në det pasi forcat amerikane arritën që të konfirmonin identitetin e liderit t
Njësoj si me Bin Ladenin, çfarë do të ndodhë me trupin e liderit të ISIS? Vrasja e tij ka qenë këto ditë kryetemë në media dhe jo pa arsye. Por çfarë do të ndodhë me trup[in e liderit të ISIS
U eliminua "si qen" në Barisha, kush ishte lideri i "pakapshëm" i ISIS Abu Bakr al-Baghdadi ai ishte njeriu më i kërkuar në botë. Kreu i ISIS thuhet se humbi jetën gjatë një sulmi të SHBA-së
"Profesori", kush është lideri i ri i ISIS pas vdekjes së Baghdadid SHBA-të vranë kreun e ISIS El Baghdadi përmes një operacioni super sekret vetëm 5 km larg kufirit me Turqinë gjatë mëngj
"Vdiq si qen", si e njoftoi Trump eliminimin e liderit të ISIS Mwngjesin e ditws sw djeshme, presidenti Donald Trump njoftoi vdekjen e liderit tw ISIS-it, Abu Bakr alBaghdadi. Ai "
Meta reagon pas vdekjes së liderit të ISIS: Lajm shumë i mirë! "Ikja në ferr e Al-Baghdadi është një lajm shumë i mirë..." Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas vdekjes së liderit të
Trump konfirmon eliminimin e liderit të ISIS, Al-Bagdadi Presidenti Donald Trump tha se udhëheqësi i Shtetit Islamik Abu Bakr al-Bagdadi është vrarë pas një operacioni të forcav
Çfarë do të diskutojnë Rama dhe Kurti? Lideri i Vetëvendosjes zbulon detajet Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, ka konfirmuar zyrtarisht se do të udh
Roma e pafat, lideri i mesfushës do të qëndrojë 2 muaj jasht fushave Lorenzo Pellegrini është një nga futbollistët më në formë të momentin në kampionatin italian, teksa përveçse është shndë