999 rezultate për

libra

Ai vemja në Librazhd! PD po djeg KZAZ-të, Rama vijon fushatën Kryeministri Edi Rama në një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.1 në Tiranë ka folur për situatën politike në
Tentuan ti bllokonin rrugën Ramës, në burg 4 nga 7 të arrestuarit në Librazhd Gjykata Elbasanit ka lënë në burg 4 nga 7 drejtuesit e Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit të cilët u arrestuan p
"Vdiq gardisti i Ramës!" Reagon policia Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ndalet me denoncimet e qytetarit dixhital duke i marrë si të mirëqena. Berisha shkr
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
I bllokuan rrugën Ramës, arrestohen 7 persona në Librazhd (VIDEO) Policia e Librazhdit ka proceduar 23 persona dhe ka arrestuar 7 prej ture për protestën e paligjshme të organizuar pasdi
Protesta në Librazhd, Rama "ia mbath" rrugicave (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit në Facebook një video ku sipas tij, Edi Rama po ia mbath prej protes
Ramës i bllokojnë rrugën në Librazhd, ndërhyjnë FNSH (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta nga mbështetësit PD-së në hyrje të qytetit të Librazhdit. Ata bllokuan rr
I akuzuar për vjedhje, arrestohet i riu në Librazhd (VIDEO) Një 26 vjeçar nga Pogradeci, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Librazhdit. I riu akuzohet se ka vjedhur një shu
Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, 3 të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se nga përplasja e dy mjeteve janë pl
Njihuni me fshatin në Librazhd ku nuk përdoret leku për tregëti (VIDEO) Për banorët e Orenjës në Librazhd leku nuk njihet. Nuk ka vlerë dhe s‘kanë ku ta gjejnë. Për të jetuar ata shkëmbejnë me
Tayna ndan me fansat pasionin e saj mbi librat (VIDEO) Reperja nga Kosova , Tayna është kthyer tashmë në emrin më të komentuar në rrjet. Ajo ka korrur suksesh të menjëhersh
Aguero vendos ekulibrat për Manchester Cit-y (VIDEO) Vetëm 1 minutë ka zgjatur avantazhi i Brighton, pasi Manchester City ka barazuar rezultain me Sergio Agueron në minutën
Ku i keni lekët! Si u grabit me armë në kokë mjeku i njohur në Librazhd Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me grabitjen e shtëpisë së mjekut të njohur Kultim Albrahimi në Librazhd. Ng
Grabitet banesa e gjinekologut në Librazhd, marrin lekë dhe bizhuteri Një tjetër grabitje nën kërcënimin e armëve (thikë), është kryer mbrëmjen e djeshme në lagjen numër 1 të Librazhdit.
Strakosha i pafat, Zapata tund rrjetën (VIDEO) Atalanta ka barazuar shifrat në 1-1 në ndeshjen që po zhvillohet në "Olimpico" kundër Lazios. Ishte Zabata i cili v
Panik për turistët në Librazhd, liqeni nxjerr në sipërfaqe një trup të pajetë Një person është gjetur i mbytur në rezervuarin e Fushë-Studenit njësia administrative Stëblevë, bashkia Librazhd. D
Tërbohet Allegri: Ju lexoni libra por s’dini gjë për futboll, mbylleni gojën flas unë tani (VIDEO) Massimiliano Allegri, është përfshirë në një debat të nxehtë me një analist sporti, pas barazimit të skuadrës së tij 1:1
Të rinjtë shqiptarë ‘vrasin’ kohën kafeneve dhe online, por a lexojnë libra? Që nga koha e kaluar në kafene deri te sporti, përdorimi i internetit dhe vullnetarizmi, këto janë aktivitetet kryesore
Microsoft heq librat nga portali online, nga Korriku hiqen dhe blerjet Microsoft nuk dha shpjegime për këtë lëvizje por mendohet se kompania ka prioritet kryesor aplikacionet me Microsoft Sto
Muç Nano zbulon armiqtë: Ata nuk lexojnë libra, shkojnë me motrat e të tjerëve (VIDEO) Monolog nga Mustafa Nano- Provokacija Unë kam zbuluar se kush janë armiqtë e mi. Nuk i njof me emër e mbiemër, kupto