999 rezultate për

libra

50 mijë euro shpërblim se "mbyllën" sytë, nis hetimi për zyrtarët e policisë në Librazhd Drejtues të lartë të policisë në Librazhd janë vënë nën hetim pasi akuzohen se kanë favorizuar mblelljen e lëndëve narko
E FUNDIT/ Aksident në Librazhd, 3 persona dërgohen me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një parakalim i gabuar ka shk
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Librazhd, makina shkrumbohet totalisht pas përplasjes Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd. Një makinë është përplasur me barrierën anësore të një rr
Gjërat më të çuditshme të gjetura në faqet e librave (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur lexues të librave të marra në biblioteka kanë lënë nga një kujtim për lexuesit e radhës në
Aksident i rëndë, humb jetën një person, plagosen 2 të tjerë Një e moshuar ka humbur jetën, ndërsa dy gra të tjerë u plagosën si pasojë e një aksidenti në Qafë Thanë. Sipas polic
Fillimviti i ri shkollor fillon me probleme të shumta “Edhe ky vit shkollor ka filluar me problemet e vjetra. Pati vonesa të teksteve shkollore në shumë shkolla në tërë Kosov
Një profesion tjetër veç prezantimit, habit Hygerta Sako (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si ish-miss dhe si prezantuese, por bukuroshja shqiptare Hygerta Sako ka dhe një tjetër profesion.
300 mijë euro libra të blera nga Zyra e Kryeministrit, mësohet arsyeja Zyra e Koordinatorit Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport ka shpallur tender në vlerë prej 300 mijë euro për të furnizua
Fatma Haxhaliu nuk mban lotët në emision: Sakrificat e familjes time (VIDEO) Ditën e djeshme në emisionin "Rudina" ka qenë e ftuar moderatorja e emisionit “Thumb”, Fatma Haxhialiu së bashku me të m
6 orë në sallë, mjekët bëjnë mrekullinë në Librazhd dhe gëzojnë prindërit e trenjakeve Në maternitetin e Librazhdit një nënë ka lindur trinjake. 32-vjeçarja ka kryer dy operacione të vështira të cilat zgjatë
Gjendet i pajetë trupi i 27-vjeçarit në digën e lumit në Librazhd Trupi i pajete qe u gjet sot ne digën e lumit Rrapuni në Librazhd i perket nje 27-vjecari, banues në Njësinë Administati
Mbytet një person mbytet në rezervuarin e HEC-it në Librazhd Mbytet një person në digën e hidrocentralit të Rrapunit në Librazhd. Ka qenë roja i hidrocentralit, ai i cili ka njof
Zbulohet sozia i Luis Suarez në Shqipëri, jeton në Librazhd (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se secili nga ne ka një sozi të ngjashme në botë, dhe kemi parë deri më sot që shumë prej
Masakra në Librazhd, vajza merr pjesë në varrimin e prindërve, djali në spital Qyteti i Librazhd u trondit nga një ngjarje e rëndë, mbrëmjen e 6 shtatorit. 53-vjeçari Daut Gjokola i mori jetën gruas
Masakra që tronditi mbrëmë Librazhdin, djali i çiftit në gjendje të rëndë në Tiranë Një krim i rëndë në familje tronditi mbrëmë Librazhdin dhe jo vetëm, ku një burrë vrau me thikë gruan dhe më pas u hodh
Prindër të dy fëmijëve: Kush është çifti që vdiq në Librazhd, burri vrau gruan dhe më pas veten Qyteti i Librazhdit është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një krim makabër në familje, ku një 53-vjeçar ka masakruar me
LIBRAZHD/ Burri masakron me thikë bashkëshorten, më pas hidhet nga kati i 7 dhe ndërron jetë Një ngjarje tronditëse është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku një burrë ka masakruar me thikë pë
Me armë në brez në autobus, kapet "i forti" nga Librazhdi Policia e Tiranës ka arrestuar një 19 vjeçar pasi udhëtonte me mjetet e transportit publik, teksa mbante armë zjarri të
Përfshihet nga flakët një maune në aksin Librazhd-Prrenjas Një maune me letra është përfshirë nga flakët në aksin Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Ura e Bushtricës. Zjarrefik
Çmime të larta për prindërit. kaq kushtojnë librat e klasës së 7-të Shtatori është muaji i shpenzimeve për prindërit të cilët duhet të bëjnë gati fëmijët për nisjen e vitit të ri shkollor.