999 rezultate për

libra

47 vjeçari i jep fund jetës në pemën pranë banesës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd ku një 47 vjeçar i ka dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhu
Rrezikohet një banesë, 3 vatra zjarri në Librazhd Tre vatra zjarri në të njëjtën kohë u shfaqën pasditen e sotme në Njësinë Administrative Hotolisht. Burimet bëjnë me
Pas Tiranës e Durrësit, ky qytet është vatra e re e COVID-19 në Shqipëri Kur Shqipëria doli nga izolimi, Librazhdi nuk kishte asnjë rast me Covid, madje konsiderohej "zonë e gjelbërt" dhe e fit
Aksion në Librazhd, zbulohet parcela e madhe me hashash Një aksion policie ka ndodhur në njësinë Administrative Steblevë të Bashkisë Librazhd, ku jan asgjesuar disa bimë narkot
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
Shitësja e librave merr vëmendjen e gazetarit: S'pret emigrantin t'i paguajë pushimet në Jalë Në këto ditë të nxehta vere, të shumtë janë dhe shitësit që përfitojnë nga ardhja e pushuesve në zonat turistike për të
Të dëgjosh libra të lexuar nga dikush tjetër është trend në rritje, si ka ndikuar gjatë COVID-19 Librat në audio (të dëgjosh tekstin të lexuar nga dikush tjetër) është një trend gjithnjë në rritje kohët e fundit. Një
Tronditet Librazhdi, 24-vjeçari gjendet i vdekur në banesë Një ngjarje tragjike është shënuar mbrëmjen e sotme në Librazhd. Sipas burimeve mësojet se një 24-vjeçar është gjetur
DETAJET/ Librat "e zinj" në shtëpinë e viktimave, sekti që ndiqnin nëna e dy vajzat Policia e Tiranës prej ditës së enjte, kur nënë e bijë u zbuluan të vdekura në apartamentin e tyre në Kombinat, po anali
Telefon i vjetër dhe libra, çfarë u gjet brenda banesës së tre grave Josifi Refija ishte fqinje me familjen Josifi. Dera e shtëpisë të të moshuarës është ngjitur me derën e mbyllur brenda të cilës
Aksident i frikshëm në aksin Librazhd-Qafë Thanë, humb jetën një grua Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Në aksident janë përfshirë dy mjete,
Si u kërcënua biznesmeni nga celulari në emër të një gruaje nga Librazhdi: Kujdes fëmijët! Kërcënimi i një biznesmeni në Tiranë nëpërmjet telefonit ka rezultuar i vështirë për tu zbuluar nga prokuroria, që i kth
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
ARRSH: Si paraqitet situata në aksin Elbasan-Librazhd? Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka reaguar së fundmi lidhur me situatën në të cilën ndodhet aksi Elbasan-Librazhd.
Reshjet e dendura të shiut bllokojnë aksin Librazhd-Elbasan Reshjet e dendura te shiut kanë bllokuar aksin Librazhd-Elbasan. Kjo ka shkaktuar probleme me qarkullimin e mjeteve.
Qëndroi zonë e gjelbër për shumë kohë, si u skuq sërish Librazhdi Qëndroi për shumë kohë i pastër, por Librazhdi është infektuar sot sërish. Kjo pasi një tregtar këpucësh ka rezultuar
Konfirmohet rasti i parë me COVID-19 në Librazhd, infektohet një shitës Është konfirmuar rasti i parë me koronavirus në qytetin e Librazhdit. Sipas burimeve, i infektuari është një shitës n
The Guardian: Nga rrobat tek librat, sa orë qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme Qytetarët tashmë mund të dalin të blejnë veshje të ndryshme, në dyqane apo qendra tregtare, por sipas rregullave të reja
Grabitet në mesnatë marketi në Librazhd, vidhen para dhe steka me cigare Policia njofton se nga marketi në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q., janë vjedhur 55 000 lekë dhe disa steka me cigar
Rey Manaj flet për faqen zyrtare të Barcelonës: Gjatë karantinës kam lexuar libra dhe kam lozur domino Ashtu si shumica e futbollistëve në Europë, edhe Rey Manaj ka qenë i izoluar në shtëpi, për shkak të pandemisë së korona