999 rezultate për

libohova

FSHF, zgjidhen dy zv/presidentët e rinj Lutfi Nuri dhe Edvin Libohova janë dy zëvendëspresidentët e rinj të Federatës Shqiptare të Futbollit. Gjithçka është zyr
Lushnje, gjendet një kufomë në një pallat në ndërtim Një person është gjetur i pa jetë mëngjesin e sotëm në një pallat në ndërtim në qytetin e Lushnjës. Personi, identiteti
Gruaja daneze Si shpëtoi nga pushkatimi 100 burra shqiptarë Historia e rrallë e gruas daneze, e rritur në mondanitetin parisien, e dashuruar në Stamboll me shqiptarin Myfit Libohov
Libohova nderon birin e saj (FOTO-LAJM) Libohova nderoi me titullin “Nderi i qytetit” Presidentin e Republikës, Bujar Nishani. Në festën e përvitshme tradiciona