999 rezultate për

libohova

Eranda Libohova shëtit qenin në plazh (FOTO LAJM) Eranda Libohova tashmë ka nisur plazhin, ndërsa në një foto të postuar në Instagram, ka dëshmuar se ka ende linja perfek
Eranda Libohova e vogël (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja Eranda Libohova, nuk i ka shpëtuar manisë për të postuar foto kur ka qënë e vogël. Fotoja që është
Eranda Libohova nis plazhin, komentohet për linjat (FOTO LAJM) Këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur ujërat e Porto Romanos në Durrës, për të kaluar fundjavën. “Fundjavë në plazh
FSHF, zgjidhen dy zv/presidentët e rinj Lutfi Nuri dhe Edvin Libohova janë dy zëvendëspresidentët e rinj të Federatës Shqiptare të Futbollit. Gjithçka është zyr
Lushnje, gjendet një kufomë në një pallat në ndërtim Një person është gjetur i pa jetë mëngjesin e sotëm në një pallat në ndërtim në qytetin e Lushnjës. Personi, identiteti
Gruaja daneze Si shpëtoi nga pushkatimi 100 burra shqiptarë Historia e rrallë e gruas daneze, e rritur në mondanitetin parisien, e dashuruar në Stamboll me shqiptarin Myfit Libohov
Libohova nderon birin e saj (FOTO-LAJM) Libohova nderoi me titullin “Nderi i qytetit” Presidentin e Republikës, Bujar Nishani. Në festën e përvitshme tradiciona