999 rezultate për

lexoi

Vuçiç flet shqip dhe pyet gazetarin shqiptar se si lexoi Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç takoi gjatë ditës së djeshme kandidatët e Listës Serbe në Beograd duke lexuar gjit
I lexoi mesazhet, babai shqiptar bën për spital vajzën 15 vjeçare Një incident i pazakontë i dhunës në familje ka ndodhur të enjten në Atsalenio të Kretës, me protagonist një baba 52-vje
Kjo nuse në vend të betimeve, i lexoi të fejuarit mesazhet e tij të tradhtisë Një nuse australiane u kthye në legjendë kur ditën e dasmës, pasi zbuloi se i fejuari e kishte tradhëtuar, lexoi mesazhe
Alimi lexon Platformën Shqiptare, ja reagimi i deputetëve të VMRO-së Deputeti i BDI-së, Ejup Alimi, gjatë fjalës së tij Kuvend, lexoi Platformën Shqiptare, për të vërtetuar se kjo Deklaratë
AFERA "CEZ"/ Zhduket biznesmeni Nuel Kalaj, e shoqja: S’e di ku ndodhet (VIDEO) Gjatë ditës së sotme ka nisur Komisioni Hetimor i CEZ ku pritej që të dëshmonte biznesmeni Nuel Kalaj. Kreu i Komisionit
Nis Komisioni Hetimor për CEZ, pritet dëshmia e Shkëlzen Berishës Ka nisur mbrëmjen e sotme Komisioni Hetimor për çështjen CEZ ku edhe pritet të dëshmojë sërish Shkëlzen Berisha. Ndë
Berisha: Rama mashtron për negociatat. Na lexoi historinë e maces dhe lepurit (VIDEO) Ish kryeministri Berisha ka shigjetuar Ramën, ndërsa theksoi se ai mashtron për negociatat. Gjatë fjalës së marë në Kuve
Gazetarja e televizionit shtetëror turk thotë që lexoi deklaratën me presion nga ushtria Disa orë pasi u morr nga grupi puçist, televizioni shtetëror turk ka bërë të ditur se deklarata e "grush shtetit" është
Sejdiu: Thaçi nuk e shpalli pavarësinë, lexoi vetëm deklaratën e përbashkët të Kuvendit (VIDEO) Ish-Presidenti Fatmir Sejdiu ka deklaruar se Hashim Thaçi, vetëm e ka lexuar deklaratën e përbashkët të Kuvendit të Koso
16-vjeçari turk në gjyq se akuzoi Erdoganin (VIDEO) Një adoleshent 16-vjeçar ka nisur përballjen me drejtësinë turke që e akuzon për fyerje të presidentit Recep Tayyip Erdo
Kim Kardashian zgjidhet femra e vitit (FOTO LAJM) Gjatë eventit “GQ Man Of The Year Awards” i cili u mbajt në Londër, Kim Kardashian është zgjedhur femra e vitit. Si gjit