999 rezultate për

leviznin

Çfarë mund të thuhet për këtë veprim? (VIDEO) Përmes kësaj video do të shikoni se kjo shofere në një moment ka bërë një veprim të papritur duke dalë nga makina në mom
Supergrabitja e bankës në Durrës, ja mjetet që përdorën grabitësit (FOTO LAJM) Grabitet në qendër të Durrësit, mesditën e djeshme një bankë e nivelit të dytë. Dy persona të maskuar duke kërcënuar per
Ju përmirësohet jeta nëse shkoni në punë në këmbë ose me biçikletë (FOTO LAJM) Një studim i fundit ka treguar se shkuarja në punë në këmbë ose me urban rrit qetësinë në jetë dhe ju jep më normalitet
Kombëtarja daneze shijon freskinë e "Liqenit Artificial" (FOTO LAJM) Para se të niseshin për në Elbasan, atje ku sot në mbrëmje do të kenë përballë Shqipërinë për ndeshjen e dytë eleminator
Policia në aksion për kapjen e të armatosurve (VIDEO-FOTO) Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë arrestuan sot në kryeqytet tre persona të cilët lëviznin të armatosur dhe nuk nuk iu bind
Durrës, ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit Një biznesmen është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në zonën e plazhit në Durrës. Sipas policisë bizenesmeni ngjarja është
Gruaja e Barzaglit "ndez" plazhin e Portofinos (FOTO LAJM) Maddalena Nullo e sapo martuar me futbollistit italian të Juventus, Andrea Barzagli ka ndezur plazhin e Portofinos. Ajo
Përplaset kamioni me veturën, tre të vdekur në Grykën e Kaçanikut Tre persona kanë humbur jetën ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor i cili ka ndodhur
Vidhnin çantat e femrave, arrestohet njëri prej grabitësve Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia e kryeqytetit dhe një tjetër është në kërkim për vjedhje. Sipas policisë, Sajm
Elbasan, lëviznin të armatosur, arrestohen 2 persona Dy persona nga qyteti i Elbasanit janë arrestuar nga policia për armëmbajtje pa leje. Sipas burimeve të policisë nga ope
Policia: Shullazi lëvizte me një makinë shtetërore Emiljano Shullazi dhe Gilmando Dani, të cilët janë arrestuar gjatë mbrëmjes së të martes lëviznin në kryeqytet me një ma