999 rezultate për

levizjen

Do të habiteni me lëvizjen e Naby Keitas që ka bërë mbrëmë kundër Portos (VIDEO) Leipzig mundi mbrëmë gjigandët portugez Porton me shifrat 3-2. Atë që ka bërë mesfushori i skuadrës gjermane ka mahn
Zeka ofendon elektroratin e Vetëvendosjes Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka me anë të një postimi në facebook e ka krahasur Lëvizjen Vetëvendosje me ish
Bangladeshi, masa për të kufizuar lëvizjen e refugjatëve nga Myanmari Bangladeshi ka njoftuar një paketë masash kufizuese për më shumë se 400 mijë myslimanë Rohingya, të cilët kanë mbërritur
Dorëheqje në Lëvizjen BESA në Strugë, ja kush (FOTO) Egzon Xhaferi,ish- kryetari i RDK dhe njekohesisht kryetari i Levizjes Besa në Frëngovë të Strugë, nëpërmjet një njoftim
Ziadin Sela: Ju bëjë apel gjithë shqiptarëve të përkrahin Fatmir Deharin (VIDEO) Lideri i ASH-së, Ziadin Sela sot theksoi edhe një herë se kandidatin e BDI-së, Fatmir Deharin për Kërçoven e përkrah per
Zyrtare/ Pas Coutinhos, Barcelona heq dorë dhe nga lojtari tjetër Jean Michael Seri nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pasi klubi nuk pranon të paguajë tarifën e transferimit të
Ish-deputeti i PD-së: Çfarë e duam lëvizjen e lirë, jemi mirë në m*tin tonë Edhe ish-deputeti i PD-së, Arben Ristani ka vendosur të thotë fjalën e tij përsa i përket lajmit se Holanda ka kërkuar
Menduh Thaçi nga Çairi: Ahmeti moti i ka shit drutë, me BESËN i ndamë rrugët (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi nga pikniku me anëtarësinë në Çair ka folur për zhvillimet politik
"Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit", Mustafaj i kthen përgjigje komentuesit Ish ministri dhe ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku As
Patozi në Korçë shpall lëvizjen e re, kush janë tre deputetët që e shoqërojnë? Astrit Patozi, gjatë një takimi me demokratë e Korçës, ka deklaruar se PD nuk ka vdekur, duke u bërë thirrje demokratëve
Duka bën lëvizjen e fundit, ja trajneri që do të zëvendësojë De Biazin Gara vazhdon akoma edhe pse ka ardhur drejt fundit. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit p
Nuk do ta besoni kush e ka komentuar lëvizjen e Bonuccit tek Milan Lëvizja e Leonardo Bonuccit tek Milan është padyshim goditja më e madhe e deri tanishme. Askush nuk mund ta imagjinonte
Trafiku gjatë sezoni turistik, Policia ndalon lëvizjen e këtyre mjeteve Policia Rrugore ka marrë masa që të ndalojë mjetet e tonazhit të lartë që të qarkullojnë në disa akse për shkak të sezon
Juventus e konfirmon, Alves është i Manchester Cityt Klubi Juventin ditën e sotme ka konfirmuar të ardhmen e Dani Alvesit. Sipas Il Corriere dello Sport italianët kanë r
Kurti: Mbetja e LDK-së në opozitë ia vazhdon jetën ‘Klanit Pronto’ Kandidati për kryeministër i Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurtit ka deklaruar se nëse partia e Isa Mustafës
LSDM: Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Lëvizjen Besa Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se edhe pse kanë pasur bisedime me Lëvizj
LDK nënshkruan koalicionin me Lëvizjen për Drejtësi Lidhja Demokratike e Kosovës tashmë zyrtarisht ka nënshkruar koalicionin parazgjedhor me Lëvizjen për Drejtësi, ku pas n
Rashfordi trullos Otamendin, shikoni lëvizjen magjike (VIDEO) Pjesa e parë e sfidës mes Manchester Cityt e Manchester Unitedit, e cila po zhvillohet në stadiumin “Etihad”, përfundoi
Zbulohet arsyeja pse shoferët nuk i zë makina Truri i shoferit e parashikon lëvizjen, duke e përgatitur kështu organizmin për shmangiet e trajektores dhe përshpejtime
Mustafa kërkon lëvizjen e lirë të kosovarëve dhe shmangien e ngërçit politik Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa thekson se është e palogjikshme që qytetarët e këtij shteti të mbahen të mbyllur bre