999 rezultate për

leskajt

Hetimet për CEZ/ PS e quan të pavlefshme dëshminë e Leskajt Në lidhje me rimarrjen në pronësi të shtetit shqiptar të kompanisë “CEZ Shpërndarje” në vitin 2014, sot dëshmoi në Komis
Gomonia e drogës/ "Gëzim Zhupa është nipi i Valentina Leskajt" Pas përplasjes së Valentina Leskajt me ish kryeministrin Berisha për gomonen e drogës, sot është përcjellë një tjetër r
"Skafi me 1 ton drogë është i nipërve të Valentina Leskajt” Ish kryeministri Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka publikuar një mesazh që i ka ardhur nga një punonjës i po
Gjykata Kushtetuese vendos mos shqyrtimin e mandatit të Leskaj Më herët, PD kërkoi heqjen e mandatit të Valentina Leskajt, me pretendimin se djali i saj ka përfituar fonde publike, si
"Sjellja e Halitit, Leskajt, Dërgutit dhe Mehmetit, tradhëti kombëtare" Publicisti Rexhep Kastrati, përmes një postimi ne facebook ka shkruar se sjellja e Aida Dërgutit, e Xhavit Halitit, e Va
Shumica rrëzon kërkesën e PD për mandatin e Leskajt Shumica në Këshillin për Rregulloren për Mandatet dhe Imunitetin, ka votuar kundër ndërprerjes së mandatit të deputetes
PD publikon kontratën e OSHEE-së me djalin e Leskajt Deputetja demokrate Albana Vokshi, në prononcimin e dhënë për mediat ditën e sotme është ndalur me publikimin e fakteve
Duma: Rama i jep 6 milionë lekë në ditë djalit të Vali Leskajt Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PD, Grida Duma, tha se OSHEE është burimi i stresit për qytetarët shqiptarë.
Ristani: Leskajt i ka mbaruar mandati PD do depozitojë në Kuvend kërkesën për mbarimin e mandatit të deputetes socialiste Valentina Leskaj. Sekretari i Përgji
PD shënjestron Ramën: I dha koncesionin e hekurudhës djalit të Leskajt Paraditen e sotme, PD ka hedhur akuza mbi kryeministrin Rama për dhënien e konçesioneve pa tender dhe pa garë. Deputetja
Blushi dhe Leskaj kundër kryesisë së PS-së Ndarja e pozicioneve për kryetar dhe nënkryetar të komsisioneve parlamentare ka sjellë replika mes anëtarëve të Kryesisë
Nishani- Leskajt: Bashkëpunoni me Prokurorinë Presidenti i Republikës, Bujar Nishani priti sot në një takim Kryetarin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, zotin Bujar Le
PS kundër kanditaturës së Leskajt për KLSH Partia Socialiste ka vendosur gjatë ditës së djeshme të mos votojë pro dekretit të Presidentit për kreun e KLSH-së, Buja