999 rezultate për

leonora

Leonora Jakupi dëshiron një bebe Dëshiron të ketë një bebe. Kështu, i është shprehur miqve dhe kolegëve të saj, këngëtarja Leonora Jakupi. Këtë dëshirë,
Leonora: Nuk e vodha këngën Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi mohon të ketë vjedhur këngën e saj të fundit me të cilën po konkurron në fes
Vdekja e mbrëmshme, Policia, po hetojmë edhe pistën e vrasjes Pas vrasjes së mbrëmshme të një gruaje në kryeqytet, e vetëshpalllur si shënjtore, policia e Tiranës ka nisur hetimet pë
Leonora vjedh këngë nga serbët? Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi ka vjedhur melodinë e këngës “Këngë e pa kënduar” nga këngëtarja serbe Jelen
Elbasan, burg 25-vjeçarit Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë “Burg pa afat” për 25-vjeçarin i cili në bashkëpunim me vëllain e tij Drit
Leonora: Nuk jam shtatzënë Leonora Jakupi ka mohuar spekulimet se ajo është shtatzënë dhe se ajo është afër martesës. Kohëve të fundit ishte përhap
Leonora Jakupi me klip të ri (VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi është duke shijuar suksesin e saj me klipin e saj më të ri "I harruar". Pas një jave të postim
Blero i lidhur me Leonora Poloskën?! Këngëtari me banim në Suedi thuhet që është ndarë nga e fejuara e tij. Arsyeja?!Gjith