999 rezultate për

leonora

Leonora e mahnitshme në xhirimet e programeve festive (FOTO LAJM) Njëra nga këngëtaret që sipas pamjeve të para do të na mahnisë me pamjen e saj është Leonora Jakupi. Me një fustan të
Urimi special i Leonora Jakupit për Adem Jasharin (FOTO LAJM) Në mbarë trojet shqiptare sot ka festë, shënohet 105 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë, ditëlindja e komandantit, Adem
Leonora përdor votën në Prishtinë, ka një pyetje për fansat (FOTO LAJM) Sot po mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë për balotazh. Pa votuar nuk e ka lënë as Leonora Jakupi. Këngëtarja e njohur
Leonora Jakupi tregon arsyen pse nuk është martuar akoma Leonora Jakupi, këngëtarja e cila numëron shumë vite në skenë, asnjëherë nuk ka folur për jetën e saj personale Nu
U rrahën me shpulla, Leonora dhe Adelina bëjnë paqe Një nga konfliktet më të bujshme në showbizz-in shqiptar ka qenë ai mes këngëtareve të njohura, Adelina Ismajli dhe Leon
Leonora Jakupi bën bamirësi në këtë muaj të shenjtë Ramazani (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një nga këngëtaret e cila është e njohur për nismat e saj të shpeshta në të mirë të komunitetit
Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Leonora Poloska prej kohësh është tërhequr nga muzika por për këtë ka një arsye madhore. Në jetën e saj do të hyjë një p
Ja cilin kandidat mbështet Leonora Jakupi Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi po vazhdon ta përkrahë fuqishëm një kandidat për deputet nga radhët e Partisë Demokra
Leonora Jakupit i ndodh një gjë e “shëmtuar” Këngëtares së njohur Leonora Jakupi i ka ndodhur diçka e keqe në lidhje me rrjetet sociale. Kjo gjë u ndodhë shpeshhe
Leonora Jakupi flet për herë të parë për të dashurin e saj (VIDEO) Ka shumë vite në skenë, por nuk mbahet mend për ndonjë skandal. Jeta e saj private mbetet vetëm e saj dhe e paprekur nga
Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela, krenarë me ty (FOTO) Këngëtarja e famshme nga Kosova, Leonora Jakupi ka postuar në llogarinë e saj në Facebook videon e Ziadin Selës, teksa a
Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 38-të. Shumë nga vitet e jetës së saj kanë
A ka bërë ndërhyrje estetike Leonora Jakupi? Leonora Jakupi u shfaq ne publik shumë kohësh. Bukuroshja shqiptare ishte pjesë e emisionit Top Show në Top Channel,
Leonora Jakupi së shpejti sjell një këngë të re Leonora Jakupi ka nisur të punojë për projektin e ri që do të sjell shumë shpejt. Kështu së paku ka bërë të ditur vet
Hadërgjonaj “Leonora Jakupi është mikja ime e ngushtë dhe nuk i vjedhim këngët njëra tjetrës” Në vargun e projekteve të reja të prezantuara në këtë sezon, padyshim nuk kanë munguar as zërat për projekte të vjedhur
Leonora Jakupi kopjon gruan e Trumpit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Leonora Jakupi konsiderohet si një nga artistet me veshjet më të bukura, madje ajo është
Leonora Jakupi nderohet nga Atifete Jahjaga Leonora Jakupi është vlerësuar nga presidentja Atifete Jahjaga, për kontributin humanitar të dhënë në drejtim të grave t
Leonora Poloska dhe Andin Randobrava fejohen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptar Leonora Poloska është fejuar sot me kompozitorin dhe këngëtarin Andin Randobrava. Randob
Leonora Jakupi: Nuk e mendoj ndarjen Leonora Jakupi nuk pranon të flasë për jetën private, e nëse ka ndonjë lidhje dashurie, por gjithsesi nuk do të donte të
Leonora e veshur me uniformën e UÇK-së (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova Leonora Jakupi ka kujtuar kohën në periudhën 1998-1999 së bashku me kolegët e saj, nën organizimin