999 rezultate për

leon

Ja çfarë do bënte Bleona Qereti në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Un Këngëtarja Bleona Qereti njihet për natyrën e saj të clirët, të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë komike. Deklarata e sa
Bleona tregon çfarë do të bënte nëse do të ishte në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Bleona Qereti ka zbuluar se çfarë do të bënte në një dhomë me 3 njerëzit më të pushtetshëm të Globit. Në një intervis
E refuzuan, kush janë VIP-at që nuk hipën tek avioni i Ramës për Stamboll (FOTO LAJM) Ka shkaktuar mjaft kureshtje lista e personazheve publike dhe gazetarëve që Kryeministri Rama mori me vete për të shkuar
Ylli i Juventus jep një lajm të bukur në Instagram Leonardo Bonucci ka zgjedhur rrjetin social të Instagramit për të ndarë një lajm të bukur me ndjekësit e tij. Bëhet
Do të jenë bashkë në një avion me Ramën , ky është sherri i famshëm i Bleonës me Iva Tiçon Bleona Qereti dhe Iva Tiço do të jenë në një udhëtim të përbashkët me 68 gazetarë dhe persona të njohur, të cilët do të
Leonora Jakupi ka një njoftim të rëndësishëm për fansat Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka dhënë lajmin për r
E dashura e Xhakës poston foto në Instagram kur Ramos bëri shqiponjën (FOTO LAJM) Leonita Xhaka ka bërë një postim që e kishte bërë më herët, e që ishte video kur Sergio Ramos festoi golin e pestë mbrëm
Ia kaloi edhe Bleonës për zhveshje, Roza Lati nuk duron dot më kritikat (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
Leonardo Di Caprio pas shumë kohësh drejt fejesës Leonardo DiCaprio mund t’i thotë së shpejti lamtumirë jetës së beqarit! Duket se pas lidhjes tetëmujore me të dashurë
E bëri edhe Bleona, por a e dini çfarë është dhe përse gratë i ngrijnë vezët? Disa kohë më parë, videoja e Bleona Qeretit duke marrë trajtim për ngrirjen e vezëve të saj mori mjaft vëmendje. Por,
Vodhi dy shtetas hungarez, arrestohet shqiptari nga Mitrovica Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili vodhi 2 shtetas hungarez. Ngjarja ka nodhur në Kurbin, kur ndërsa dy sht
Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit në veshje tradicionale shqiptare Leonita Lekaj tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka. Bukuroshja shq
Jo vetëm Bleona Qereti, kjo shqiptare i nxorri të gjithë e tërboi dynjanë (FOTO LAJM) Jo vetëm Bleona Qereti habiti botën me fustanin rrjetë, një tjetër shqiptare sapo i vuri "flakën" MTV Video Music Awards
Me femra dhe makina, çfarë bën sot ish-bashkëshorti i Bleonës (FOTO LAJM) Edhe pse ajo është një nga këngëtaret më të bukura dhe më të lakuara në median shqiptare nuk ka mundur të gjejë dashurin
Shuhet ëndrra Milinkoviç-Saviç për Milanin Për Milanin ëndrra për të pasur në skuadër yllin e Lazios, Milinkoviç-Saviç është shuar pasi drejtori Sportiv i Milanit,
Minutat e fundit të merkatos, Savic tek Milan? Ja çfarë thotë Leonardo Drejtori teknik i Milanit Leonardo ka konfirmuar që “kurrë nuk ka pas negociata” për mesfushorin e Lazios Sergej Milinko
Leonardo Bonucci mbetet “thatë”, nuk e caktojnë as zëvendëskapiten Sot ka qenë ditëlindja e mbrojtësit italian të Juvetnusit, Giorgio Chiellini i cili mbush 34 vjeç. Dhe klubi torinez ka
Albin Kurti: Bisedimet për ndryshimin e kufijve janë më afër luftës se paqes Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i tha Zërit të Amerikës se synimet për korrigjim kufijsh apo shkëmbim terr
Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM) Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në medi
Aksidenti tragjik/ Po shkonin në plazh, nëna me dy fëmijët merren para nga treni Dy fëmijë kanë humbur jetën pasi janë shtypur nga një tren ndërsa po kalonin binarët për të shkuar në det bashkë me nënë