999 rezultate për

leon

Kush e vrau 2Pac? Shoku i tij rrëfen natën e vdekjes Më shumë se 20 vjet pasi reperi legjendar Tupac u qëllua për vdekje, dëshmi dhe hipoteza të reja për vdekjen e tij vazhd
Deklarata "bombë" e Bujar Qamilit për Bleonën, reagon këngëtarja Bujar Qamili deklaroi vetëm pak ditë më parë se do vinte në një bashkëpunim me Bleona Qeretin. Publiku, u gëzua shumë
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
“Të kam dashur dhe ende të dua”, kujt i drejtohet Bleona? Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Kanë kal
Bleona e pandalshme, film krah aktorit me famë botërore Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personat më të komnetuar dhe që gjithmonë kërkon qendrën e vëmendjes.
Leonardo pazar në Francë, blenë Yaya Touren e ri Leonardo po kërkon të përforcojë sa më shumë skuadrën dhe të kualifikohen në UEFA Champions League. Kuqezinjtë kanë
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Leonardo tregon pse mori drejtimin e Interit në vitin 2010 Menaxheri gjeneral i Milanit, Leonardo e ka shpjeguar se pse u bë trajner i Interit, mirëpo arsyeja më e madhe për vendi
Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vell
A ka bërë operacione plastike? Kështu dukej Bleona Qereti para 20 vitesh Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe më të bukura shqiptare. Edhe pse shumë prej njer
Merrte vota me pitalka të nxehta, PDK e shpërblen sakrificën e saj Ish-kandidatja për deputete të koalicionit PDK-AAK-Nisma, Leonora Morina – Bunjaku, është emëruar zëvendësministre në Mi
Bleona trondit me librin e saj: Kush është kryeministri që e ftoi në zyrë? Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të
Bleona Qereti ka një kusht thelbësor për burrin e ardhshëm: Avion privat! Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Para di
Bleona tregon ngjarjen e pathënë: Më erdhën 3 policë tek dera Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Xing të Ermal Mamaqit. Bleona kujtoi një histori
Kush është biznesmeni shqiptar që i dhuron Bleona Qeretit një vilë përrallore E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Bleona ka dhënë lajmin e bukur për të gjithë fansat e saj shqiptar duke u
Erjon Braçe dedikim prekës për Leon: Shpirti yt na udhëhoqi Partizani ka fituar një ndeshje tepër të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Tiranës. Por ndryshe nga herët e tjer
Rikthehet Bleona Qereti, nxeh rrjetin me foton e fundit Këngëtarja Bleona Qereti njihet për natyrën e saj të clirët, të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë komike. Këtë herë ama
U shiste drogë nxënësve të shkollës 9-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga një të ri dhe tjetër po hetohet i lirë pasi janë kapur duke shpërndarë drogë në afër
Te Juventusi shfaqen probleme, Allegri kritikon lojtarin Juventus ka marrë fitoren e radhës në Seria A, ku këtë herë përballë kishte Frosinonen. Ndeshja u nda me rezultat 0-
Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO) Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë. Një nga armët e tij më të