999 rezultate për

leon

Zyrtare: Leonardo drejtori sportiv i Milanit Milani edhe zyrtarisht ka konfirmuar se Leonardo është rikthyer në klub si menaxher i përgjithshëm. Braziliani dikur
Leonardo Bonucci largohet nga Milani Problemet për Milanin nuk kanë të mbaruara, pas largimit të pronarit kinez, Yonghong Li, "Djalli" duhet të shesë urgjent
Menduam se hoqi dorë, Bleona shfaqet më e zhveshur se kurrë (FOTO LAJM) Shumëkush mendon se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, duke kërkuar rrugët për famë ndërkombëtare. Zh
Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 mi
Operacione plastike? Bleona Qereti acarohet keq me faqen e njohur Shumëkush konsideron se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, derisa ka kërkuar rrugët për famë ndërkombëtar
Bleona Qereti bashkohet sërish me ish-bashkëshortin? (FOTO LAJM) Pavarësisht ndarjes, Bleona Qereti nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ish-bashkëshorti Gani Bardhi. Ndarja e tyre ishte
Pas puthjes në buzë, Bleona i plotëson edhe një dëshirë tjetër Çanit Këngëtarja e njohur Bleona Qereti mbrëmjen e kaluar ishte e fuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit. Teksa fol
Bleona vjen e nxehtë në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar së fndmi projektin e saj më të ri muzikor. “I don’t need your love”
Bleona Qereti gjuan live ministrin e Ramës: Më pëlqejnë tigrat Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar tek "Zonë e Lirë" më Arian Çanin. Si gjithmonë, me kiminë e Çanit dhe Bleonës, in
Bleona del nga vetja tek Zonë e Lirë, ka një "këshilllë" për kolegët Mbrëmjen e kaluar një "Zonë e Lirë" ishte e ftuar Bleona Qereti. Me tone të ashpra, Bleona ka shpërthyer në akuza ndaj m
Plas tek Çani, Bleona Qereti ngre zërin dhe braktis studion (VIDEO) Këngëtarja Blerona Qerreti ishte e ftuar mbrëmë në emisionin "Zonë e Lirë", të moderatorit Arian Çani. Në diskutim e
Bleona Qereti flet hapur për politikanët që ia kanë “lypur” Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, e cila di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen. Që vite më parë, ajo ka deklarua
Bleona kapet edhe me kameramanin: Boll më more gjoksin Bleona Qereti e ftuar sonte të Cani, ka dashur idsa herë të largohej nga studioja. Këngëtarja ishte mjaft e irrituar,
Bleona Qereti nervozohet me Çanin, tenton të largohet nga studioja Këngëtarja Blerona Qerreti është e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku në diskutime e sipër pati një përplasje me moder
Bleona ngacmon Çanin LIVE: Sa keq që je i martuar! E ftuar te Arian Çani,Bleona Qereti është shprehur se nëse cani nuk do të ishte i martuar, do ta kishte zgjedhur atë për
Vali Corleone: E kemi vendosur me Iluminatin, ja kush e fiton Botërorin Vali Corleone është rikthyer fuqishëm. Pas arrestimit dhe kurimit në spitalin psikiatrik pasi dhunoi nënën e babain e
Amerikanët prezantojnë bishën Kameleon, rrotat e saj të lenë pa fjalë (FOTO LAJM) Ushtria amerikane ka prezantuar një risi në botën e automobilizmit, një gomë e cila pa frikë mund të quhet “kameleon”, e
Me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Përveç Prizrenit dhe Shkupit, ku disa qytetarë dolën në rrugë me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua
E quan "zemër", Bleona Qereti surprizon Blendi Fevziun Moderatori Blendi Fevziu dhe këngëtarja Bleona Qereti, kanë një shoqëri të hershme mes tyre dhe kurrë nuk e kanë fshehur
Leonora Jakupi besimtare e devotshme, kështu shërbehet për syfyr (FOTO LAJM) Ajo njihet si një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, me më shumë se 20 vite karrierë, ajo ende pelqehet