999 rezultate për

leon

Bleona trondit me librin e saj: Kush është kryeministri që e ftoi në zyrë? Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të
Bleona Qereti ka një kusht thelbësor për burrin e ardhshëm: Avion privat! Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Para di
Bleona tregon ngjarjen e pathënë: Më erdhën 3 policë tek dera Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në Xing të Ermal Mamaqit. Bleona kujtoi një histori
Kush është biznesmeni shqiptar që i dhuron Bleona Qeretit një vilë përrallore E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Bleona ka dhënë lajmin e bukur për të gjithë fansat e saj shqiptar duke u
Erjon Braçe dedikim prekës për Leon: Shpirti yt na udhëhoqi Partizani ka fituar një ndeshje tepër të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Tiranës. Por ndryshe nga herët e tjer
Rikthehet Bleona Qereti, nxeh rrjetin me foton e fundit Këngëtarja Bleona Qereti njihet për natyrën e saj të clirët, të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë komike. Këtë herë ama
U shiste drogë nxënësve të shkollës 9-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga një të ri dhe tjetër po hetohet i lirë pasi janë kapur duke shpërndarë drogë në afër
Te Juventusi shfaqen probleme, Allegri kritikon lojtarin Juventus ka marrë fitoren e radhës në Seria A, ku këtë herë përballë kishte Frosinonen. Ndeshja u nda me rezultat 0-
Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO) Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë. Një nga armët e tij më të
Ja çfarë do bënte Bleona Qereti në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Un Këngëtarja Bleona Qereti njihet për natyrën e saj të clirët, të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë komike. Deklarata e sa
Bleona tregon çfarë do të bënte nëse do të ishte në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Bleona Qereti ka zbuluar se çfarë do të bënte në një dhomë me 3 njerëzit më të pushtetshëm të Globit. Në një intervis
E refuzuan, kush janë VIP-at që nuk hipën tek avioni i Ramës për Stamboll (FOTO LAJM) Ka shkaktuar mjaft kureshtje lista e personazheve publike dhe gazetarëve që Kryeministri Rama mori me vete për të shkuar
Ylli i Juventus jep një lajm të bukur në Instagram Leonardo Bonucci ka zgjedhur rrjetin social të Instagramit për të ndarë një lajm të bukur me ndjekësit e tij. Bëhet
Do të jenë bashkë në një avion me Ramën , ky është sherri i famshëm i Bleonës me Iva Tiçon Bleona Qereti dhe Iva Tiço do të jenë në një udhëtim të përbashkët me 68 gazetarë dhe persona të njohur, të cilët do të
Leonora Jakupi ka një njoftim të rëndësishëm për fansat Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka dhënë lajmin për r
E dashura e Xhakës poston foto në Instagram kur Ramos bëri shqiponjën (FOTO LAJM) Leonita Xhaka ka bërë një postim që e kishte bërë më herët, e që ishte video kur Sergio Ramos festoi golin e pestë mbrëm
Ia kaloi edhe Bleonës për zhveshje, Roza Lati nuk duron dot më kritikat (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
Leonardo Di Caprio pas shumë kohësh drejt fejesës Leonardo DiCaprio mund t’i thotë së shpejti lamtumirë jetës së beqarit! Duket se pas lidhjes tetëmujore me të dashurë
E bëri edhe Bleona, por a e dini çfarë është dhe përse gratë i ngrijnë vezët? Disa kohë më parë, videoja e Bleona Qeretit duke marrë trajtim për ngrirjen e vezëve të saj mori mjaft vëmendje. Por,
Vodhi dy shtetas hungarez, arrestohet shqiptari nga Mitrovica Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili vodhi 2 shtetas hungarez. Ngjarja ka nodhur në Kurbin, kur ndërsa dy sht