999 rezultate për

leon

Bleona Qereti nuk do t'ia dijë, shfaqet nudo në Ibiza (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti gjithmonë është dalluar për "veshjen" e saj në tapet të kuq apo dhe në daljet publike
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Granit Xhaka ndan me fansat foton e ëmbël gjatë shtatzanisë së Leonitës (FOTO LAJM) Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Xhaka, kanë pasur gjithmonë një histori dashurie për t’u pasur zili. Gj
Petale trëndafili mbi krevatin e dhomës së hotelit, Bleona Qerreti merr surprizën e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet më të komentuar në median shqiptare dhe jo vetëm. Së fun
Pasioni i veçantë që bashkon Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprion (FOTO LAJM) Ata janë dy aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të Hollywood dhe më në fund kanë sjellë së bashku një prodhim kinemat
"Skenar i jashtëzakonshëm, nuk mund t'i thoja jo", Bleona flet për filmin e Besit "Falco" (FOTO LAJM) Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i ës
Granit Xhaka dhe Leonita të lumtur, gati të bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Ai është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptar në arenën ndërkombëtare, futbollisti i Arsenalit dhe i kombëtare
Na ka mashtruar të gjithëve, Bleona ka qenë e martuar gjatë gjithë kësaj kohe me personazhin e njohur (FOTO LAJM) Bleona Qereti është një prej personazheve VIP më të komentuara në mediat rozë vendase dhe të huaja. Ajo gjithmonë ka t
Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw
PSG-ja plas "bombën": Nuk garantojmë se Mbappe do të qëndrojë Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo ka zbuluar shumë informacione rreth të ardhmes së klubit. Ai nuk ka s
Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
Ditë zie për Bleona Qeretin, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Ditën e sotme një fatkeqsi ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur Bleona Qerreti. Gjyshja e saj ndahet nga jeta.
Korçë, ka përfunduar numërimi për 75 nga 167 kuti votimi Në Korcë deri më tani janë numuruar 75 kuti nga 167 në total. Kandidati i PS-së Sotiraq Fillo është drejt konfirmimit me
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
"E kam të dashurën yll bote"! Vali Corleone prezanton shtëpinë luksoze: Kam udhëhequr globin dhe më ndjekin (VIDEO) Vali Corleone është një ndër personazhet e çuditshëm dhe më të lexuar në rrjetet sociale, pavarësisht se nuk dihet ende
Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM) Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervist
Graniti dhe Leonita me foto dhe mbishkrime emocionuese në ‘Instagram’ (FOTO LAJM) Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj zbuluan se janë në pritje të fëm
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
Costa drejt PSG-së, e kërkon Leonardo E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P