999 rezultate për

leon

La Amerikën për "Falco", sa e pagoi Bes Kallaku Bleonën? (FOTO LAJM) Bes Kallaku na ka premtuar një komedi të jashtëzakonshme dhe shpresojmë ta mbajë fjalën! Megjithatë kur mësuam se pje
Leonardo DiCaprio "kapet mat" me të dashurën 22 vite më të re (FOTO LAJM) Ata janë në lidhje që nga dhjetori i vitit 2017-të dhe gati dy vjet ata janë akoma bashkë. Leonardo DiCaprio, 44 vjeç
Ju kishte munguar? Pas shumë vitesh, rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja.
Stresi e quan dh*p në këngë, Bleona Qereti krenohet publikisht (FOTO LAJM) Stresi ka publikuar këngën e parë, pas daljes nga burgu dhe ndarjes nga Kejsi. Kënga titullohet "Nuk o veç gang", bas
Zbardhet misteri 200-vjeçar, gjenden eshtrat e gjeneralit të preferuar të Napoleonit (FOTO LAJM) Një mister 200-vjeçar që ka zgjatur që nga luftërat Napoleonike në Rusi, më në fund mund të jetë zgjidhur. Vendndod
Leonardo DiCaprio një shembull për shpëtimin e Amazonës, mësoni çfarë bën aktori (VIDEO) Organizata mjedisore, “Amazon Forest”, e drejtuar nga Leonardo DiCaprio ka vënë në dispozicion 5 milion dollarë per t’i
Roberti dhe Nora i japin fund martesës, Bleona ka dy fjalë për to (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar Robert Berisha pranoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi. Lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një pos
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
I hap këmbët vetëm t'ju bëj...! Bleona, me tërbim ndaj fansave (FOTO LAJM) Bleona Qereti është përplasur me një komentues në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar një video. “Hape këmbët dhe ua
16 vite më pas, Adelina zbulon shkakun e sherrit me Leonorën: “Më kapi mamin për fyti!” (FOTO LAJM) Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Bleona Qereti "lëpihet" rrugëve të Barcelonës, e për këtë ka një shpjegim (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet s
"Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave", Bleona bën për "dush të ftohtë" fansin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjeku
Gjest i madh nga ekipi i Romës, zyrtarizon lojtarin e ri dhe nxjerr lajmërim për shqiptaren Bleona Mata Ekipi i kryeqytetit të Italisë, Roma, ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Zappacosta
Granit Xhaka së shpejti baba, Leonita tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Granit Xhaka shumë shpejt pritet të bëhet baba. Dashuria disa vjeçare me Leonitën pritet të sjellë frytin e parë në
"Nuk kam ngrënë për një javë", Bleona trondit me deklaratën (VIDEO) Bleona Qerreti është një nga personazhet e shtypit rozë shqiptar gjithnjë pa komplekse në deklaratat e guximshme që bën.
Bleona Qereti pozon topless para pasqyrës, tregon rezultatet e dietës (FOTO LAJM) Bleona Qereti prej kohësh i është nënshtruar dietës ‘detox’, e cila është e përqëndruar në pastrimin e trupit nga toksin
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Konfirmohet nga PSG: Avancojnë negociatat për shitjen e Neymar Ashtu siç konfirmoi Leonardo, Neymar nuk do të luajë kundër Nimes dhe vendimi “100% është i klubit”. Ai është afër largi
Leonardo DiCaprio "dhuron" skena të “të nxehta” me të dashurën 22-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio pas ndarjes nga bashkëshortja, aktroja e Hollivudit, Angelina Jolie po shijon pushime
Bleona topless dhe Alban Ramosaj nudo, dyshja "çmendet" në Ibiza (VIDEO) Bleona Qereti i është bashkuar grupit të Alban Ramosajt, Aurela Hoxhës dhe Endrit Mertirit për pushimet më të çmendura q