999 rezultate për

lende

Ministri i Ramës falenderon studentët: Ndryshimi nuk shkruhet por ndodh Ministri i Disaporës në Qeverinë "Rama", Pandeli Majko ka dalë kundër rrymës dhe ka bërë një urim "pro" studentëve që p
Dështim total i prokurorisë në hetimin për vrasjen e Pistës As edhe një person ende nuk është vënë nën llupën e prokurorisë së shtetit si i dyshuar për vrasjen e Elvis Pistës. Edhe
Basha heq dorë nga "duart e pastra", çon ish-trafikantin në krye të demokratëve të Patosit Me detyrimin e maxhorancës për të bërë dekriminalizimin, Lulzim Basha arriti të bindë një pjesë të skeptikëve se e ka se
Arrestohen për lëndë narkotike, si ranë në sy të policisë dy shqiptarët Dy shqiptarë janë vënë në pranga në Itali. Ata kanë rënë në sy nga autoritetet pasi po lëviznin në mënyrë të dyshimtë
Mund të na shpëtojnë jetën, një litër gjak i këtyre krijesave kushton 16 mijë dollar Gaforret “Patkua” kanë jetuar për 450 milionë vite, gjatë të cilave toka ka parë katastrofa nga më të ndryshmet, që nga
Droga lumë, shqiptari i rrezikshëm arrestohet me 1.1 mln euro në makinë Një shqiptar, i cili mbahej prej kohësh në vëzhgim nga autoritetet, ka përfunduar në pranga për trafik të lëndëve narkot
U kap me lëndë narkotike, fansat shpërthejnë ndaj këngëtares Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është vënë në pranga në Kosovë. Ajo u gjet nga policia në gjendje shumë të
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është vënë në pranga në Kosoë. Artistja është kapur nga Policia e Kosovës m
15 doza kokainë, FNSH shtang Lushnjarin në mes të natës (VIDEO) FNSH ka kryer kobtrolle të befasishme gjatë mbrëmjes së djeshme në Lushnje duke bllokuar edhe 15 doza të dyshuara si kok
Besi falenderon publikisht politikanin për Xhensilën: Të kam borxh një nuse Të gjithë e dimë që Besi dhe Xhensila janë një nga ciftet më të komentuar në median rozë. Dhe të themi të drejtën pse
Shpërndanin drogë në shkolla, kush janë tre beratasit e arrestuar Tre persona janë vënë në pranga në Berat. Dy prej tyre dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike pranë shkollave. Ndë
Pogba tregon çelësin e suksesit dhe falenderon tifozët e Juves Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Pogba tha pas ndeshjes se skuadra e tij arriti të merrte tre pikët pasi
Haradinaj falenderon në gjuhën turke ministrin e tij Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj është parë në humor të mirë në mbledhje e sotme të Qeverisë. Pasi ka përf
Armë sovjetike të Luftës së Dytë Botërore e kallëpe tritoli, kapen tre "të fortë" në Tiranë (FOTO & VIDEO) Ne kuader te operacionit “Ndeshkimi i te forteve” policia ka vene ne pranga tre shtetas, dy prej tyre vëllezër. Nga
Shpërndanin drogëra të forta, shkatërrohet grupi i rrezikshëm në Lushnjë Një grup i rrezikshëm që trafikonte lëndë narkotike është shkatërruar në Lushnjë. Tre persona janë arrestuar dhe seku
Tentoi të kalonte 3.5 kg kokainë në Greqi, çfarë gjen policia në shtëpinë e fierakut (VIDEO) Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim pronarin e automjetit ku u gjet 3 Kg e 545 gram Kokainë nga Policia Kufitare Kak
Shpërndanin kokainë në Tiranë, kush janë dy të arrestuarit në flagrancë Goditen dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Arrestohen në flagrancë dy poseduesit. Sekuestrohen 101 doz
Shpikje shqiptare, ku e kishte fshehur kokainën fieraku i arrestuar (FOTO LAJM) Në vijim të luftës kundër drogës, policia e Shteti ka goditur një tjetër tentativë për trafik të lëndë narkotike të fort
Shkarkimi i Lopeteguit, vetëm një lojtar e falenderon 52-vjeçarin Real Madridi i dha fund zyrtarisht me Lopeteguin pas 139 ditësh. Ai është trajneri që është shkarkuar më shpejtë nga të
Një shqiptar zgjidhet Gjykatësi i Lartë Administrativ Ish anëtari i Komisionit Shtetëror Zgjedhor, Subhi Jakupi është zgjedhur gjykatës i lartë administrativ. Në seancën e