999 rezultate për

lende

Aaron Ramsey falenderon të gjithë tifozët e Arsenalit Aaron Ramsey sot ka nënshkruar parakontratën me Juventus, duke bërë kështu të ditur se në sezonin e ardhshëm do të luaj
Sot mbahen seanca për katër lëndë të Speciales Rasti “Tortura” në të cilën të akuzuar janë Sasho Mijallkov dhe ish-shefi i njësitit “Alfa” Ivica Antevski-Puki, si dhe
Kapet minë me telekomandë në Elbasan, kush ishte objektivi? Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një të ri, të cilit iu kapën një minë e telekomandë si edhe shtatë kilogra
Kjo krijesë mund të na shpëtojë jetën, por kushton sa qimet e kokës Gaforret “Patkua” kanë jetuar për 450 milionë vite, gjatë të cilave toka ka parë katastrofa nga më të ndryshmet, që nga
Zeneli falënderon klubin holandez: Kalova tre vite fantastike Mesfushori i Kosovës Arbër Zeneli, mbrëmë u zyrtarizuan si lojtar i klubit francez, Stade de Reims, duke nënshkruar kont
Motra e Arian Dacit: Ju falenderoj me shpirt për përkrahjen tuaj Në përfundim të mbledhjes komemorative për nder të zëvendësministrit të Diasporës Arian Dacin, motra e tij Edi Daci-Prap
I mbushur plot me lëndë të rrezikshme, autoboti përplaset me shkëmbin në Librazhd Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan. Raportohet se një drejtues mjetit ka humbur kontr
Kapen trafikantët e gomones me 1 ton drogë Policia e Shtetit me anë të operacionit “Vjosa” ka vë në pranga autorët e dyshuar të tentativës së trafikimit ndërkombët
Shpërthen makina në Tiranë, dyshohet për lëndë plasëse Një makinë është shpërthyer me lëndë plasëse mbrëmjen e sotme në Tiranë. “Rreth orës 20:40, në rrugën ‘Belul Hatib
"Boss-i" i heroinës në laboratorin e Hasit përfundon në spital Hekuran Hoxha apo siç njihej ndryshe me nofkën "Roni i Shijakut, mësohet se është dërguar me urgjëncë në spital. Sip
Trupi do t'ju falenderojë nëse pini vetëm ujë Në të gjithë e dimë se çfarë dëmesh mund të shkaktojnë pijet alkoolike dhe ato me gaz. Mirëpo, sado i mendojmë pasoja
Manaj: Nuk mbaja mend asgjë, askush nuk ka faj (VIDEO) Rei Manaj e ka kaluar dëmtimin e rëndë që pësoi në ndeshjen ndaj Granadës, duke u detyruar që të zëvendësohet në minutën
Ish-zyrtari i NATO-s lartëson Ahmetin për ditëlindje Ish-i dërguari i NATO-së në Maqedoni pas luftës së vitit 2001, Nikolas Bigman, në një letër të shkruar enkas për ditëlin
Apeli rikthen në gjykim lëndën për vrasjen e Almirit "Këshilli Penal i Gjykatës së Apelit e ka shfuqizuar lëndën për rastin e vdekjes së vogëlushit katërvjeçar nga Kumanova,
Adnan Hyseni falenderon të gjithë shqiptarët Adnan Hyseni, vëllai i ish-pjesëtarit të UÇK-së, Avni Hyseni i cili pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, ka falën
Gëzuar Viti i Ri 2019 Portali Albeu.com u uron të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen Vitin e Ri 2019. Ne ju falënderojmë që zgjidhni Albeu.
Stine ndahet nga bashkëshortja, e falenderon publikisht Stine dhe bashkëshortja e tij, Graciela Pashaj janë ndarë dhe këte e ka treguar vetë Stine më një fotografi në Instagram
Pogba ndryshon mendim për Mourinhon: Më bëri person më të mirë dhe për këtë e falënderoj Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, e ka falënderuar ish-trajnerin tij Jose Mourinhon, për shkak se i ka ndih
Efektivja Nuka kthehet në Tiranë, përlotet nga kolegët (VIDEO) Ina Nuka, punonjësja e Policisë, që u plagos në protestën e 22 Nëntorit, është rikthyer nga Turqia pas një trajtimi mje
Labi bëhet baba, nxjerr foton dhe falenderon Zotin (FOTO LAJM) Moderatori i njohur nga Kosova Labinot Gashi është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatori