999 rezultate për

lende

Veliaj kërkon mandatin e dytë në Tiranë Erion Veliaj ka shpallur nga sheshi "Nënë Tereza" kandidaturën e tij për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiran
Daçiç vazhdon luftën kundër Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka takuar në Buenos Aires, homologun e tij argjentinas, Gustav Sla
"Do vras veten si Allende", kush është politikani kilian që Meta kërkon ta imitojë Presidenti Ilir Meta i kapi të gjithë gafil me deklaratën e tij se do të vetësakrifikohej si ish-Presidenti Allende ditë
Familjarët e autorit të masakrës në Zelendën e Re: Ai meriton të dënohet me vdekje Kushërira e njeriut të akuzuar për vrasjen më të madhe në historinë e Zelandës së Re thotë se Brenton meriton të vdesë.
Shpërndanin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 3 të “fortët” 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
"Vazhdimësia" vë në pranga 5 persona në Lushnje Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka finalizuar me sukses operacionin "Vazhdimësia" ku si pasojë kanë rënë në pranga
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Hashash në makinë dhe kokainë në vilë, arrestohen tre shqiptarët Tre shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata u kap
Jepet dënimi për grupin që dërgoi 2.5 tonë drogë në Itali Dy vjet pas arrestimit Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dënimin për 7 nga të arrestuarit e trafikimit të 2 ton e 530
Dua Lipa uron dhe falenderon babanë e saj për ditëlindje Dua Lipa përveç befasisë që i bëri ditë më parë babait të saj në ditëlindjen e tij, ajo sot ka i ka dedikuar asaj një sh
Ermali surprizon Amin me urimin e tijë Janë një nga çiftet më të veçanta dhe më të komentuara në show biz-in shqiptar, shkruan Albeu.com Bëhet fjalë për pre
“Nuk përdoret as në luftë”, mjeku tregon të vërtetat e errëta për gazin lotsjellës Ka shkaktuar shumë debate në publik përdorimi i gazi lotsjellës forcat e rendit në protestën e opozitës. Për këtë m
Gati për të transportuar tonelata drogë, çfarë gjen policia në Fier Polica e Fieri ka njoftuar se ka sekuestruar disa mjete të dyshuara se do përdoreshin në transportimin e lëndëve narkoti
Shpërtheu tritol në një banesë në Tiranë, identifikohet autori Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet ku shpërtheu dera e jashtme e banesës s
"Do blejmë zgjedhjet", gazetari tregon si Dako falenderon Avdylajt (VIDEO) ‘TG2’, pjesë e rrjetit italian ‘Rai’, ka shkaktur bujë të madhe me një kronikë të përgatitur për Shqipërinë. Në këtë
Arrestohet shpërdarësi i drogës në shkollat e Lushnjes Policia e shtetit ka vënë në pranga një person i cili shpërndante drogë nëpër shkollat e Lushnjes. Autori është kapu
"Lëndë helmues ndaj gazetarëve", deputetja reagon për protestën Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi me anë të një statusi në profilin e saj të Facebook-ut, ka reaguar për v
Ambasadorët e Kosovës, kanë falenderuar vendet që i kanë mbështetur (VIDEO) Për nder të 11-vjetorit të pavarësisë ambasadorët kosovarë nëpër shtete e botës kanë falenderuar nëpërmjet një video të
Koloneli: Policia përdori LHL, lëndë tmerrësisht e rrezikshme Kolonel Dritan Demiraj ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke denoncuar përdorimin pa masë të gazit lotsjellës s
EMRAT/ Me 1 ton kanabis në Kapshticë, arrestohen katër persona Policia e Korçës ka njoftuar se ka vënë në pranga katër shtetas mbi të cilët rendon akuza e trafikimit të mbi 1 ton kana