999 rezultate për

lende

Gattuso: Falenderoj Donnarummën, sezonin e ardhshëm do vazhdoj si trajner Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, foli për mediat pas fitores ndaj Frosinnones në San Siro: "Do të jemi në Champions
Pas përfundimit të "Eurovision", Jonida Maliqi falenderon mbështetësit (FOTO & VIDEO) Pas përfundimit të “ Eurovision”, këgëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur të falenderojë mbështetësit me anë të një postimi
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
Gega në lot: Nuk më besohet Skënder Gega, trajneri i Partizanit, pas ndeshjes derbi me Tiranën foli në emisionin "Gol pas Goli" në Supersport: "Ëndr
Ndërtime pa leje dhe prerje pyjesh, 9 të proceduar në Dibër Policia, plan masash për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore. Goditen 9 raste, nga këto: 6 raste të ndërtim
Biznesi i Zaevit futet në hetime Komisioni Shtetëror për Parandalim të Korrupsionit (Antikorrupsioni) do të hetojë mënyrën e realizimit të biznesit të Zo
Faleminderit vëllezër! Familja nga Kosova falenderon publikisht familjet nga Tirana dhe Kukësi që i strehuan Kur janë bërë 20 vite që prej genocidit serb në Kosovë dhe detyrimin e 1 milion shqiptarëve të arratisëshin prej tokës s
Tentuan të kalonin drogë në Greqi, dy durrsakët kapen me 22 kg hashash Në kuadër të operacionit "Likojani" zhvilluar më datë 01.04.2019, ku Policia Kufitare goditi një rast të trafikimit të l
Shpërndanin drogë në shkolla, arrestohen tre persona në Bulqizë Operacion për parandalimin dhe goditjen e tentativës për shpërndarje të lëndë narkotike në afërsi të shkollave. Opera
Tronditëse, djali vret babain duke luajtur një lojë Malcolm Callender, pësoi plagë të rënda kur koka e tij goditi betonin pas një goditje që mori nga djali i tij adoleshent
Kryemadhi: Rama ka dështuar, falenderoj shoferët e autobusave Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi teksa falënderoi protestuesit nga selia e partisë së saj,
Ka lëndë të rrezikshme, Greqia heq urgjentisht nga tregu shurupin e famshëm: Shitet edhe në Shqipëri Agjencia Kombëtare e Barnave të Greqisë ka urdhëruar të gjitha farmacitë e vendit që të heqin nga rastet të gjitha sasit
74 mijë dosje penale, Prokuroria ngrit aktakuza ndaj deputetëve, ministrave e policëve Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka prezantuar Raportin e punës së Prokurorit të Shtetit për vitin 2018. “
Reagon për herë të parë Rama, falenderon policinë dhe ka një paralajmërim Ka reaguar për herë të parë edhe kryemnistri Edi Rama për grabitjen në Rinas. Ai ka falenderuar policinë dhe ka hedhur a
Sekuestrohet kokainë në Vlorë, arrestohet një person Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person pasi i kanë gjetur një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të fortë të
Policia bllokon rrugën në Vlorë, dyshohet për lëndë plasëse Paniku ka përfshirë banorët në një lagje në Vlorë pasditen e sotme. Sipas ifnormacioneve të parë rruga në lagjen "10
Arrestohen 6 laçianët që shpërndanin kokainë në Tiranë 5 persona kanë rënë në pranga ditën e sotme. Policia njofton se personat në fjalë janë prangosur pasi ishsin kapur duke
Berisha: Dy socialistët që dua të falënderoj publikisht për anëtarsimin në NATO 10 vjet pas anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ish-Kryeministri Sali Berisha meritën ia njeh jo vetëm Partisë Demokrati
Arrestohet një 23-vjeçar që shpërndante kokainë në Tiranë Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në formë dozash. Sipas policisë është vënë në pranga një 23-v
Lëviznin pa frikë fare me drogë në makinë, arrestohen 3 shqiptarët Tre persona janë arrestuar nga policia pasi janë kapur teksa transportonin drogë me makinë. Ka qenë kontrolli në mjet