999 rezultate për

lende

Kapet me 20 kg kanabis, në pranga 27-vjeçari Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit gjatë tentativës së tij për trafikimin e lëndëv
Tetë të arrestuar për drogë në Maqedoni Ka vazhduar aksioni policor kundër përdoruesve dhe tregtarëve të lëndëve narkotike në rajonin e Pollogut. Nga kontrol
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca
Kapet me kanabis në lokal, arrestohet 44-vjeçari në Pogradec Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.B,
Shpërndante kanabis në lokalet e Tiranës, arrestohet 21 vjeçari Policia ka arrestuar 1 shtetas banues në Tiranë pasi shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në lokalet e Tiranës.
Shpërthen lëndë plasëse në Tiranë Mëngjesin e sotëm, në rrugën "Komuna e Parisit" ka shpërthyer një lëndë plasëse. Dëmet janë vetëm materiale. Policia p
"La Casa de Papel" po bën namin, aktroi serb falenderon në gjuhën shqiptare (FOTO LAJM) “La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në
Ish-kolegu thumbon Erion Isain: "Të na falenderoje të paktën si koleg" (FOTO LAJM) Erion Isai i habiti të gjithë me vendimin e tij për të kandiduar si kryetar bashkie në Kolonjë. Tashmë me postin krye
Prostitucion dhe kokainë në një lokal në Belsh, arrestohet pronari Policia e Belshit ka arritur të verë në pranga shtetasin E.Ç., 43 vjeç i cili ushtronte veprimtari të jashtëligjshme në
Kultivonte kanabis, arrestohet 42 vjeçari nga Vlora Policia e Tepelenës ka vënë në pranga një tjetër person i cili kultivonte lëndë narkotike. 43vjeccari nga Vlora është
Haradinaj falenderon Bullgarinë për mbështetjen ndaj Kosovës Shpreh respekt të veqantë për kryeministrin e Bullgarisë Boyko Borisov për qëndrimin parimor ndaj Kosovës dhe të drejtës
SHKODER/ U kapen me 200 kg drogë, jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për tre nga 5 të arrestuarit e operacionit "Prekalori", të c
Seanca të reja gjyqësore për lëndët “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa” Në Gjykatën Themelore Penale në Shkup për sot janë caktuar seanca të reja gjyqësore për “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa
I shpallur në kërkim ndërkombëtar prej 10 vitesh, arrestohet në Vlorë 59-vjeçari Një 59-vjeçar është arrestuar pasditën e sotme në fshatin Novoselë të Vlorës duke e vendosur para përgjegjësisë penale s
5 të arrestuarit për drogë në Shkodër, policia jep detajet Policia e Shtetit ka dhënë detaje rreth arrestimit të 5 personave sot në Shkodër, pas sekuestrimit të 205 kilogramë drog
Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen tre persona (VIDEO) Policia ka përfunduar me sukses operacionin antidrogë "Porosia e fundit", duke vënë në pranga 3 shtetas. M. K., 23 vj
Veliaj voton bashkë me Ajolën dhe falenderon Arben Skënderin (FOTO LAJM) Kandidati për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij votuan
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k
Rama harron përgjimet dhe "çunat problematikë", falenderon Gjiknurin Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Himarë, duke i dhënë fund kështu fushatës elektorale të zgjedhjeve 30 Qershorit.