999 rezultate për

leku

"Nuk do marrin asnjë kokërr leku", Rama sulmon protestuesit e Unazës së Re (VIDEO) Kryeminsitri, Edi Rama, ditën e sotme në seancën plenare është ndalur edhe tek protesta e banorëve të zonës së “Astirit”
Nëse doni një fytyrë si të një bebeje, këto janë mënyrat perfekte Ju ndodh shpesh të kaloni orë të tëra në qendra apo dyqane me produkte kozmetike, duke u menduar se cili nga këta 10 lar
E veshur me lëkurë ngjitur pas trupit, Adelina Tahiri shfaqet bombastike Pak ditë më parë moderatori Ermal Mamaqi bëri të ditur se këngëtarja shumë e komentuar Adelina Tahiri do të jetë e ftuar
Tërmeti i fuqishëm shkund Shkodrën e Ulqinin, tronditja ndjehet edhe në Tiranë Një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh ra para pak minutash në Ulqin duke tronditur të gjithë Malin e Zi dhe Shqipërinë
Tërmeti shkund përsëri Greqinë, ndihet në disa shtete (FOTO LAJM) Një tjetër lëkundje sizmike ka tronditur detin Jon. Sipas Qendrës Sizmologjike Europiane-Mesdhetare në detin Jonj ka
Leku rekord ndaj euros, forcimi më i lartë në rajon Monedhat kombëtare janë forcuar në të gjithë rajonin përgjatë vitit të fundit, por në Shqipëri mbiçmimi i monedhës kombë
Humbi gjysmën e peshës, bashkëshorti i bën surprizën mallëngjyese gruas së tij Lexi Reed humbi gjysmën e peshës së saj duke ndryshuar jetën e saj rrënjësisht. Por pas këtij ndryshimi, lëkura e saj
Nëse venat tuaja duken më tepër seç duhet në lëkurë, bëni kujdes Në rast se lëkura juaj karakterizohet nga një transparencë e venave, përgjithësisht 4 janë arsyet kryesore: 1. Venat
E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Bombardimet e NATO-s, Matic zbulon arsyen pse nuk mbajti lulëkuqe në fanellë (FOTO LAJM) Mesfushori serb i Manchester Unitedit, Nemanja Matic, ka bërë të ditur se ai nuk ka pranuar ta mbajë një lulëkuqe në fan
Tërmeti sërish lëkund Greqinë, banorët në panik Dy lëkundje, në harkun e 7 minutave, janë regjistruar në ishullin grek të Zantes, e goditur në 26 tetor nga një tërmet m
10 tërmete shkundin Greqinë, lëkundjet ndihen në disa shtete Greqia duke se nuk po gjen qetësi nga lëkundjet sizmike. Sipas Shërbimit Sizmiologjik të Greqisë, gjatë natës së shk
Pamje të frikshme, çahet toka pas 3 tërmeteve në Greqi (FOTO LAJM) Në harkun kohor të një ore, tre tërmete të fuqishëm goditën detin Jon ku zona mw e prekur ishte Greqia. Epiqendra is
HOROSKOPI/ Priten lëkundje në jetë, shenjat që duhet të ruhen Ky është horoskopi për ditën e martë, 23 tetor 2018. Dashi Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për sh
Shkundet Shqipëria, ku ranë tërmetet e njëpasnjëshme Shqipëria është lëkundur nga disa tërmete të njëpasnjëshme ditën e sotme. Në mesditë ka pasur dy lëkundje në Korçë
5 llojet e puçrave në lëkurë që nuk duhet t'i prekni kurrë me dorë Sa herë shikoni daljen e një puçrre në lëkurë me vrap tentojnë atë ta ngacmojnë dhe shtrydhim si për të shpëtuar prej sa
Nëse doni një lëkurë të shëndetshme, bëni kujdes se çfarë hani Ka me qindra produkte për kujdesin e lëkurës në treg dhe secili prej tyre ofron sekretin e lëkurës perfekte. Por, është
Nuk ndalen lëkundjet, një tjetër tërmet godet Shqipërinë Nje tjeter termet eshte shenuar sot, ne oret e para te mengjesit. IGJEUM raporton se ka regjistruar nje goditje term
Ta marrim vesh njëherë e mirë, a është lëkura e mollës e shëndetshme? Molla është shumë e shëndetshme për organizmin e njeriut. Ajo lufton bakteret dhe ndihmon në përmirësimin e metabolizmit
Leku i drogës shkatërron kursin e këmbimit, shikoni sa ka rënë euro (FOTO LAJM) Euro ka vijuar të humbasë pikë përkundrejt monedhës vendase edhe gjatë ditës së sotme. Sipas kursit zyrtar të Bankës së