999 rezultate për

lekajt

Plas debati mes Abilekajt dhe Qefalia: E keni pyetur Ramën si e bëri pasurinë Debatet vazhdojnë në Open në Top Channel mes Abilekajt dhe deputetit të Partisë Socialiste Xhemal Qefalia. Debati ka
U divorcua nga gruaja me dy vajza, këshilltari i Lekajt nis dashurinë me asistenten (FOTO LAJM) Shefi i Kabinetit të ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, Argjend Zejnaj ka filluar lidhje të re dashurie më asisten
Haradinaj vetëm me një kritikë mbyll veprimin e Lekajt ndaj ministrit zvicerian Sa i përket deklaratës së ministrit të Infrastrukturës Pal Lekaj i cili kërkoi largimin e ambasadorin zviceran Jean Humb
Kërkohet shkarkimi i Lekajt pas deklaratës për ambasadorin Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kërkesës së ministrit Pal Lekajt për largimin e ambasadorit të Zvicrës
Edhe gruaja e djalit të Lekajt punësohet në telekom Vala e punësimeve familjare, si duket nuk ka të ndalur. Përderisa së fundi u rehatuan në Telekom dy familjarë të deputet
Gjykata e Tenderëve i gjen shkelje tenderit të ministrisë së Lekajt Organi Shqyrtues i Prokurimit ka gjetur shkelje ligjore në tenderin e iniciuar nga Ministria e Infrastrukturës për “Mirë
Deputeti i AKR-së fton qytetarët të protestojnë kundër Pal Lekajt Deputeti i AKR-së dhe kryetar i këtij subjekti në Ferizaj, Labinot Tahiri, ka ftuar banorët e tre fshatrave të kësaj kom
A do ta përfilin inspektorët urdhërin e Pal Lekajt? Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka kërkuar nga inspektorët e ministrisë që drejton, ka kërkuar të materializohet l
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Zbardhet aktakuza ndaj Lekajt, dyshohet për dëmtim 70 mijë euro Ish-kryetari i Komunës së Gjakovës dhe ministri aktual i Infrastrukturës Pal Lekaj akuzohet për keqpërdorim të detyrës z
Mimoza Kusari kërkon që rasti i Pal Lekajt të mos i lihet prokurorisë së Gjakovës Ish-kryetarja e Komunës së Gjakovës, tani deputete e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari-Lila ka reaguar pas njoftimit pë
Prokuroria ngre aktakuzë ndaj Pal Lekajt Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj ish-kryetarit të Komunës së Gjakovës, Pal Lekaj. Lajmin për “B
Gjuriç nuk vuri mend, reagon ndaj Pal Lekajt Shefi i zyrës së Serbisë për Kosovën Marko Gjuriç ka thënë sot se serbët që jetojnë në Kosovë nuk do të heqin dorë nga f
Gjenden parregullsi në tenderin e ministrisë së Pal Lekajt Organi Shqyrtues i Prokurimit (OSHP) ka gjetur një sërë parregullsish dhe shkeljesh ligjore në dosjen e tenderit për mir
Zbuloni pasurinë e Pal Lekajt Pal Lekaj ka deklaruar më pak pasuri, pasi ka treguar se është ndarë nga vëllezërit. Në regjistrin e deklarimit të p
Plas sherri mes Lekajt dhe Albulena Haxhiut, përmenden kiflet e Shpend Ahmetit (VIDEO) Një përplasje e nxehtë ka ndodhur gjatë një debati televiziv ndërmjet Pal Lekajt nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, d
Visar Ymeri i tregon "barsaleta" Pal Lekajt (FOTO) Gjatë seancës së sotme në Kuvendin e Kosovës, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka pasur një bisedë shumë mi
Pas manifestimit, opozita kosovare me verë e mish në shtëpinë e Pal Lekajt (FOTO LAJM) Pas protestës së organizuar në Pejë nga drejtuesit opozitarë, deputetë dhe përfaqësues të shumtë nga opozita ia kanë bër