999 rezultate për

leka

Lavazhier dhe me 9-vjeçare, si thyente hackeri 20 vjeçar çdo fjalëkalim Vetëm 20 vjeç, me arsim 9-vjeçar dhe shpesh punonte në pikat e internet-kafes dhe si lavazhier. “Hakerit” Arben Bozhi
Nuk ngopen, autostradat do i dëmtojnë edhe me 12 pika karburantesh Autostrada “Arben Xhaferi” dhe ajo “Ibrahim Rugova” pritet që të bëhen me 12 pika të derivateve. Kjo parashihet në vitin
Tregoni fjalëkalimin e telefonit ose merrni 5 mijë dollarë gjobë "Udhëtarët do të detyrohen që të dorëzojnë fjalëkalimin e telefonit dhe laptopit të tyre tek oficerët zyrtarë që bëjnë k
Gjykata e Tenderëve i gjen shkelje tenderit të ministrisë së Lekajt Organi Shqyrtues i Prokurimit ka gjetur shkelje ligjore në tenderin e iniciuar nga Ministria e Infrastrukturës për “Mirë
Lekaj: Edhe shoferët profesionistë do të hynë sërish në testim Me vendimin e ri të Ministrisë së Infrastrukturës (MI) të gjithë shoferët që përsërisin kundërvajtjet në trafik do t’i n
Situatë komike në studio, e ftuara tregon fjalëkalimin LIVE Një situatë shumë komike ka qenë ajo e ndodhur gjatë emisionit “Vizioni i pasdites”, ku gazetarja Anila Çela nuk ka mund
Aferat korruptive, lihet në burg drejtori i Hipotekës Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër u ndalua nga policia për çështje korruptive. Zamir Leka u emërua me 18 jan
Nga banakier në drejtor, si u arrestua kreu i Hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te
Policia i vë prangat në zyrë drejtorit të hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te
Nuk do t'a njihni, Princ Leka bën ndryshimin e madh në pamje (FOTO LAJM) Princ Leka është munduar gjithmonë të ruajë atë imazhin dhe pamjen e pastër dhe shumë të kuruar. Por sot i ka habitu
Lekaj nuk mban premtimin, fajin përpiqet ta hedhë nga KEDS Në fillim të muajit maj, Ministria e Infrastrukturës kishte filluar punimet për zgjerimin e segmentit rrugor në dalje të
Rruga drejt Malit të Zi do të vazhdojë të ndërtohet Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, së bashku me kryetarin e Deçanit Bashkim Ramosaj, të hënën takoi Komandantin e Fo
Lekaj: Kjo rrugë përfundon më 10 shtator Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, të dielën ka vizituar punimet në zgjerimin e rrugës N25.2, në hyrje të Prishtinës
Lekaj lëvdon shefin: Haradinaj ka luftuar dhe ka të drejtë ta ngrejë zërin Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, është përfshirë në debatin për veteranët e rrejshëm. Sipas tij ky është një debat
Deputeti i AKR-së fton qytetarët të protestojnë kundër Pal Lekajt Deputeti i AKR-së dhe kryetar i këtij subjekti në Ferizaj, Labinot Tahiri, ka ftuar banorët e tre fshatrave të kësaj kom
Lekaj insiston që Bechtel Enkas t'i paguhen edhe 53 milionë euro shtesë Qeveria e Kosovës ende nuk ia ka paguar konsorciumit amerikano-turk “Bechtel Enka” 53 milionë euro si ndëshkim për mosre
Lekaj "inatin" për aksidentet rrugore po e nxjerr te Kontrollet Teknike Ministria e Infrastrukturës ka shprehur përkushtim në shtimin e masave të sigurisë në trafik duke paralajmëruar mbikëqyr
“Shkëmbim kufijsh”, Princ Leka propozon bashkimin e Kosovës me Shqipërinë Bashkimi kombëtar do të ishte ideal për Kosovën dhe Shqipërinë. I këtij mendimi është Princi i Shqipërisë Leka i Dytë që
Qeveria pëlqen projektet e Shpend Ahmetit për të mirën e qytetarëve Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, kanë mbajtur një konferencë shtypi, të
Lekaj ngushëllon për vdekjen e aktorit Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka ngushëlluar për vdekjen aktorit, Sylejman Lokaj. Ai ka thënë se i ndjeri ishte