999 rezultate për

lehte

Aplikacioni që po bën namin, "zëvëndësuesi" i "Instagram" (FOTO LAJM) Keni bërë ndonjëherë një foto që do të donit ta ndanit vetëm me miqtë tuaj të ngushtë … por gabimisht gishti juaj shkon
Mbani shënim! 5 këshilla për të lehtësuar gripin Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Jemi në sezonin e vjeshtës, ku gripi siguron hapësirën më të mad
Pa u ngatërruar, mënyra më e lehtë për të gjetur vendin ku iu takon të votoni Më 6 tetor ditë e dielë, qytetarët e Kosovës do t’iu drejtohen kutive të votimeve për të votuar kandidatët e tyre të pre
Juventusi mposht lehtësisht Leverkusenin (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Ka
Zhbllokohet sfida, Napoli ne avantazh (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në San Paolo përballë Brescias në minutën e 15. Është Dries Mertens i cili realizoi leht
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Basha për negociatat: Rama dështoi, jam i lehtësuar që nuk na thanë "JO" të prerë (VIDEO) Kryedemokrati Basha në një bashkëbisedim me gazetarët shprehu mirënjohje ndaj grupeve politike qeverisëse në Gjermani pë
Më trego muajin kur ke lindur të të them kush je! Janar Ambiciozë dhe seriozë Pëlqejnë të japin mësime dhe të mësojnë Punëtorë Të ndjeshëm dhe me mendime të thella
Tërmeti, gjithkush e ka një dëshirë! Nga Lutfi Dervishi Të banosh në katin e 12 nuk përjeton frikë nga tërmeti. Eshtë diçka përtej frikës dhe ankthit
Xherdan Shaqiri: Jam i mërzitur, nuk është e lehtë për mua Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, po kalon një periudhë mjaft të vështirë, teksa nuk po gjen hapësira në formacio
Përse shkenca po sugjeron që të nuhasni sa më shumë limonët Studimi ka vërtetuar se stimujt e nuhatjes dhe të dëgjimit mund të ndryshojnë mënyrën se si ne e perceptojmë trupin tonë
Fërshëllyen 90 minuta ndaj Neymar, Trajneri i PSG-s i del në krah tifozëve Neymar JR është rikthyer dje në skuadër, në ndeshjen kundër Starsbourg, por tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë brazili
Livando, lehtëson dhimbjen e kokës dhe lufton pagjumësinë Aroma e saj e pakuptueshme dhe lulet e saj të purpurta e bëjnë livandën një nga bimët zbukuruese më të përsosura. Sidoqo
Fjolla Morina përfundon në spital: Nuk është e lehtë të ndahesh nga jeta (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Lajmi u bë publik nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Inst
"Nuk është e lehtë të vdesësh", ç'ka ndodhur me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treg
Jeta e modeleve në dy foto! Bella Hadid tregon se nuk është aspak e lehtë (FOTO LAJM) Ndonëse zakonisht Bella Hadid na tregon nëInstagram jetën e ëndrrave, së fundmi ka bërë të kundërtën. Modelja ka publ
Krijimi i një partie të re? Rudina Hajdari jep përgjigjen befasuese Deputetja, Rudina Hajdari e ftuar në emisionin "Kjo javë" nuk e mohoi se planifikon të krijojë një parti politike, por d
France Football: 3 arsyet pse Franca duhet të ketë kujdes Shqipërinë Revista e përjavshme franceze "France Football", në numrin e radhës i ka kushtuar një hapësirë të veçantë sfidës së 7 sh
Nuk ndalet Italia, mposht lehtësisht Armeninë (VIDEO) Nga 1-0, Italia ka arritur të përmbysë rezultatin për të fituar 1-3 në udhëtim te Armenia. Italia tani ka shkuar në kuot
Flet Vjosa Osmani: Nuk është e lehtë, na presin mjaft sfida Vjosa Osmani, kandidate e Lidhjes Demokratike të Kosovës për postin e kryeministres, tha në një intervistë për Zërin e A