999 rezultate për

leggo

Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu
De Vrij nuk do luante kundër Inter-it por u detyrua nga stafi Sipas gazetës italiane "Leggo", Stefan de Vrij nuk ka pasur dëshirë që të aktivizohet në takimin e fundit kundër skuadrë