999 rezultate për

legen

Pranga 38 vjeçarit pasi ngacmonte kolegen në rrjetet sociale Një 31 vjeçare e cila është ndjerë e rrezikuar, i është drejtuar rajonit të policisë për të denoncuar një person që e pë
Fëmija 15 muajsh mbytet në legenin me ujë Mediat italiane kanë raportuar për humbjen e jetës së një fëmije 15 muajsh, i cili është mbytur në legenin me ujë. Ndonë
Tuna në një lidhje të re, “kunatë” me kolegen e saj Kohët e fundit është përfolur shumë në media për lidhje të mundshme të saj por ajo si gjithmonë i ka mohuar. Është f
Skandal/ Armand Duka në e-mail i quan tifozët kuqezi "legena" (FOTO LAJM) Një ish-anëtar i grupimit “Tifozat Kuq e Zi” gjatë ditës së sotme ka publikuar një këmbim e-mailesh me presidentin e FSH
Dy fjalë nga Armir Shkurti për ish kolegen: Do ta kisha vrarë, por s'jemi nga ata burra… Pas denoncimit në emisionin investigativ "Stop" për ushtrimin e dhunës ndaj një fëmije 3 vjeçar nga Anjeza Shabani, vëme
Kujdes: Mos ja bëni këtë foshnjës tuaj! Mjekët australianë u kanë bërë thirrje të gjithë prindërve të fëmijëve të porsalindur të kenë kujdes me pasojat që mund
Përplasja tek Liqeni: Kë shtyn ti mor legen?! (VIDEO) Protestuesit që e kundërshtojnë ndërtimin e Parkut tek Liqeni janë përplasur forcërisht me forcat policore të Bashkisë s
John Legend së shpejti baba, blen vilën e Rihanna-s Mediat rozë kanë publikuar së fundmi se Rihanna po merret me albumin e saj më të fundit, por duket se ajo ka lënë pas je
John Legend së shpejti baba Pas një ceremonie dy vite më parë, John Legend së bashku me bashkëshorten dëshironin shumë që të zgjeronin familjen, e t
Elbasan, mësuesja godet kolegen me këpucë në kokë pas sherrit Një mësuese e shkollës 9 vjeçare “Jeronim De Rada” në Elbasan është goditur me këpucë në kokë nga kolegia e saj. Ngj
Braçe shpërthen ndaj Halimit: Boll ore legen, o maskara Edhe gjatë seancës së sotme nuk kanë munguar ofendimet mes palëve. Shfaqja e radhës ka qënë mes Braçes dhe Halimit, ku m
Si të kujdesemi për këmbët në kushte shtëpie Gjatë ditës ne mund të kryejmë aktivitete të ndryshme që na lodhin dhe për më tepër këmbët, të cilat shpesh mund të enjt
"Legenat" në Tiranë e Prishtinë dhe shqiptarët "jetimë" në Maqedoni Nga Aurel Rakipllari - Ngjarjet e dy ditëve të fundit në Kumanovë kanë mbërthyer para ekranit miliona shqiptarë në Maqed
Ndreu-Strazimirit:"Ta marr shpirtin o legen" Deputeti Pjerin Ndreu, pasi e qëlloi në ambientet e Kuvendit Gent Strazimirin, i është drejtuar me këto fjalë: "Ta marr
Aktori ka frikë të puthë kolegen gjatë xhirimeve, i mban erë goja Ndonëse ajo është e bukur dhe një nga aktoret më të paguara, ka një difekt të madh që lidhet me higjenën e gojës. I refe
Ja kush është idhulli i Bleonës (FOTO LAJM) Bleona Qereti është e rrethuar nga miq të shumtë, ku ndër ta janë edhe këngëtarë. Ajo ka ndarë me të gjithë miqtë e saj
Kanye West, së shpejti në një komedi Kanye West së shpejti mund ta shohim edhe si një aktor, ndërsa dëshiron shumë që të jetë pjesë e një komedie. Ndonëse ka
Do i derdhte mbi kokë legenin me ujë, ja si përfundon ... (VIDEO) I sfiduar nga një shok, i riu turk vendos të derdhë një legen me ujë me akull mbi kokë, ndërsa për këtë porosit shokun e
Deputeti pijanec ul në prehër kolegen (VIDEO) Deputeti irlandez Tom Barry ka ulur në prehërin e tij kolegen e tij Áine Collins gjatë seancës së të mërkurës. Pas këti
Kosh nga 30 metra lartësi (VIDEO) Grupi "The Legendary Shots" shëtit nëpër botë dhe zgjedh mënyra të veçanta për të bërë veprime itneresante me topin e ba