999 rezultate për

legen

Deputeti pijanec ul në prehër kolegen (VIDEO) Deputeti irlandez Tom Barry ka ulur në prehërin e tij kolegen e tij Áine Collins gjatë seancës së të mërkurës. Pas këti
Kosh nga 30 metra lartësi (VIDEO) Grupi "The Legendary Shots" shëtit nëpër botë dhe zgjedh mënyra të veçanta për të bërë veprime itneresante me topin e ba