999 rezultate për

legen

Zidane është një "baba legen", largon të birin nga Real Madrid Alaves është ekipi i ri i Enzo Zidane, djali i madh i Zinedne. Lojtari do të nënshkruajë një marrëveshje trevjeçare p
"T'ia mbledhim, t'i themi legen", gazetari shpërthen ndaj Ramës “Media e kazanit” ka qenë një përkufizim i kreut të qeverisë i shumë kundërshtuar sidomos nga gazetarët. E një përpla
"Më urdhëruan të vija tek një legen", ia ka kthen Arjan Çani: Plehrë! Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në studion e Arjan Çanit pas 7 vitesh. Vetë Rama ka pohuar se nuk kishte sh
Gjalp dhe djath me vaj palme? "Lufra", "Erzeni", "Klegen" dhe "Mireli" i sulen gazetarëve Kompanitë e prodhimit të vajit dhe gjalpit, të cilat pas analizave rezultuan se në produktet e tyre kishte prezencë të l
Balla vlerëson rolin e PD, Paloka i kthehet Rakipit: Më jep një legen të vjell Gjatë emisionit “Të PaEkspozuarit” në News24 të gazetarit Ylli Rakipi, ka pasur debate të forta mes dy deputetëve Taulan
Çoi kolegen për seks në hotel, ja çfarë i ndodhi sot efektivit të policisë Është dënuar me dy vite burgim dhe përjashtim nga radhët e ushtrisë Gersian Dumi, efektivi i policisë ushtarake, i cili
Plas sherri mes djemve në "Big Brother": Legen, i pafytyrë... Ervini kapet me Danjelin dhe e ofendon duke i thënë se është i pafytyrë, ndërsa ai i kërkon argumente. Ervini e ka sh
Dyshonte tek burri, por kërcënon kolegen e tij: Rriji larg ose do t’vras fëmijët Xhelozia ndaj të shoqit ka detyruar një grua të kryejë një vepër penale. Kjo ngjarje ka ndodhur në Tiranë ku shtetesja R
Gecaj-Berishës: Nuk jemi legena, neve na u vranë aktivistët politikë Bajram Gecaj është zyrtari i dytë në LDK që ka vijuar debatin për zbardhjen e vrasjeve politike të pasluftës. Ka thënë s
Biseda që fundos gjobvënësit: Vetëm legenat e bëjnë për kaq lekë, po nuk kapëm 1 mln... Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg kreun e bandës së gjobvënësve Muhamet Lici, 6 anëtarë të bandës, ndërsa ka ve
I kërkonte seks, polici ushtarak shantazhon kolegen me video intime Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgon në gjyq me akuzën e gjobëvënies, Gersian Dumin, efektivi i policisë ushtarake. Ofic
"Legenet e dreqit, ju..." Çfarë e acaroi kaq shumë Çiljetën? (VIDEO) Publikimi i një videoje nga 'Prive', rreth reagimit të Çiljetës ka ngjallur shumë debat dhe interes publik. Nuk ka ndodh
Përdhunuan kolegen e tyre, pranga 5 policëve Pesë policë janë pezulluar nga detyra dhe më pas janë arrestuar për shkak se kanë përdhunuar kolegen e tyre të punës.
Burri i Rudina Xhungës i përgjigjet Braçes: Është komplet legen edhe kur leh nuk duhet marrë seriozisht! Dritan Hila bashkëshorti i gazetares Rudina Xhungës ka reaguar ndaj komenteve që Erion Brace i bëri ditën e sotme bashk
Dogjani sherr me Ballën: Do të q* robt, legen (VIDEO) Pas tensioneve të krijuara në seancë opozita ka braktisur punimet e Kuvendit për sot. Lajmin e ka dhënë nënkryetari i Ku
"Seks me mua, ose të nxjerr videon intime", ja si ra në kurth ushtari Një pjesëtar i Forcave të Armatosura të Shqipërisë, është arrestuar pasi prej kohësh shantazhonte kolegen e tij, ushtare
Ushtari shantazhon kolegen: Seks ose të publikoj videon Mësohet se policia e Tiranës ka arrestuar sot një pjesëtar të Forcave të Armatosura pasi prej kohësh shantazhonte kolege
Polici kap për gryke dhe tërheq zvarrë shoferin: Ta shqyej gojën o legen (VIDEO) Një qytetar nga Tirana ka denoncuar pranë "Jetaoshqef.al" një person të veshur me kostum, për të cilin ajo thotë se ësht
Berisha nuk lë rehat Ramën: Mund të quaj kazan e legen Sikundër çdo të enjte dhe sot ish kryeministri Berisha nuk ka lënë ofezat ndaj Edi Ramës, ku pavarësisht se iu drejtua m
Alban Ramosaj në lidhje me kolegen në “Dance With Me”? 25 vjetori i Greta Koçit mori një vëmëndje mediatike. Në festën e saj ishin ftuar personazhe të njohur të ekranit, ndër