999 rezultate për

legen

Eleni Foureira ndihet keq për kolegen greke Shqipëria është përfaqësuar nga këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa, i cili me interpretimin e tij perfekt, ka arritur të
Rozana thumbon kolegen: U bëtë të gjithë anglezë po s’dini të lidhni dy fjalë shqip Sot është bërë modë që të gjithë shkruaën në anglisht: Statuset, storyt, mendimet, cdo gjë. Për këtë Këngëtarja e nj
Marina ngacmohet nga shoku i Getit, ajo e quan legen (FOTO LAJM) Marina e ka thënë edhe dikur se nuk di fare të bëjë ski dhe për këtë Geti gjithmonë mërzitet me të. Por tashmë Marin
"Ik mos më çaj b**ën ti legen m*ti!", del videoja e debatit në e Diela Shqiptare (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
155 gazetarë mbrojnë kolegen që beri shaka me Vuçiçin Grupi i 155 gazetarëve, një rrjet joformal i gazetarëve nga shtete të dala nga ish-Jugosllavia - Sllovenia, Serbia, Kroa
Degjeneron fjalori i Rudina Dembecaj, zbulon se ndan të njëjtin burrë me kolegen Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje
Faton Topalli provokon kolegen deputete Në seancën e sotme gjyqësore ndaj deputetëve të Vetëvendosjes lidhur me hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend, pati edhe
Donika pyet kolegen nëse ka probleme me dëgjimin Në seancën e sotme ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes, pati akuza e replika të shumta mes palëve. Për një moment,
Me legenë dhe kova, si e festuam 100-vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë (FOTO LAJM) Shqipëria po feston 105-vjetorin e Pavarësisë të shpallur në Vlorë në vitin 1912. Dita e djeshme përfundoi me aktivi
Bleona sqaron “ngrirjen” e vezëve: Nuk bëj fëmijë me bab legen! E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Bleona Qereti ka sqaruar njëherë e mirë ngrirjen e vezëve dhe arsyen p
Fino vë në siklet zv.ministres: Pashë që po putheshe me kolegen e Financave Ditën e sotme komisionet parlamentare janë duke shqyrtuar projekt buxhetin e vitit të ardhshëm për çdo institucion. N
Zhytni këmbët në legen me ujë e çaj, ja arsyeja Era e keqe e këmbëve nuk është diçka argëtuese për askënd, megjithatë me pak njohuri dhe dedikim, ju mund ta largoni kët
Ja si e surprizoi koloneli shqiptar kolegen amerikane në Afganistan Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka hedhur një foto interesante nga festimet e 100 Vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë pesë
Zidane është një "baba legen", largon të birin nga Real Madrid Alaves është ekipi i ri i Enzo Zidane, djali i madh i Zinedne. Lojtari do të nënshkruajë një marrëveshje trevjeçare p
"T'ia mbledhim, t'i themi legen", gazetari shpërthen ndaj Ramës “Media e kazanit” ka qenë një përkufizim i kreut të qeverisë i shumë kundërshtuar sidomos nga gazetarët. E një përpla
"Më urdhëruan të vija tek një legen", ia ka kthen Arjan Çani: Plehrë! Kryeministri Edi Rama është sonte i ftuar në studion e Arjan Çanit pas 7 vitesh. Vetë Rama ka pohuar se nuk kishte sh
Gjalp dhe djath me vaj palme? "Lufra", "Erzeni", "Klegen" dhe "Mireli" i sulen gazetarëve Kompanitë e prodhimit të vajit dhe gjalpit, të cilat pas analizave rezultuan se në produktet e tyre kishte prezencë të l
Balla vlerëson rolin e PD, Paloka i kthehet Rakipit: Më jep një legen të vjell Gjatë emisionit “Të PaEkspozuarit” në News24 të gazetarit Ylli Rakipi, ka pasur debate të forta mes dy deputetëve Taulan
Çoi kolegen për seks në hotel, ja çfarë i ndodhi sot efektivit të policisë Është dënuar me dy vite burgim dhe përjashtim nga radhët e ushtrisë Gersian Dumi, efektivi i policisë ushtarake, i cili
Plas sherri mes djemve në "Big Brother": Legen, i pafytyrë... Ervini kapet me Danjelin dhe e ofendon duke i thënë se është i pafytyrë, ndërsa ai i kërkon argumente. Ervini e ka sh