999 rezultate për

ledion

Përtej skenës, një kafe mes miqsh me Arbanën, Xhemin dhe Ledionin Me nisjen e sezonit të ri, stafi i çdo televizioni është mbledhur për ti dhënë fund përgatitjeve dhe për të marrë duartr
Ledion Liço hesht, asnjë reagim për lidhjen me Sarën (FOTO LAJM) Pas lajmit që qarkulloi në mediat rozë se prezantuesi i mirënjohur Ledion Liço, 26 vjeç është lidhur me Sara Hoxhën, 18
Ledion Liço lidhet me vajzën e Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Ndonëse ende nuk ka një konfirm nga vetë të rinjtë, thuhet se prezantuesi i mirënjohur Ledion Liço, 26 vjeç është lidhur
Xhemi dhe Ledioni, një foto larg kamerave Moderatorja e njohur e “Top Channel”, Xhemi Shehu, ka realizuar një foto e cila është postuar më pas në Instagram, teksa
Ledion Liço frikëson fansat, duel i hapur me macen Kemi parë të realizohen "selfie" nga më të çuditshmet, por Ledion Liço e ka kaluar masën e humorit, teksa bashkangjitur
Arbana dhe Ledioni, kolegë dhe miq të shtrenjtë Prezantuesja Arbana Osmani, e cila gjithmonë kujdeset që të ruajë privatësinë është parë sërish në shoqërinë e mikut të
Xhemi dhe Ledioni jashtë ekranit (FOTO LAJM) Edhe jashtë televizionit, Xhemi dhe Ledioni janë miq shumë të mirë. Miqësia që kanë me njëri-tjetrin, i bën më spont
Ledion Liço i rrethuar nga mikeshat (FOTO LAJM) Prezantuesi Ledion Liço, duket se ka nisur pushimet verore. Në fotot që ka postuar në rrjetet sociale, shihet nën shoqë
Bota e yjeve, Arbana, Xhemi dhe Ledioni në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Arbana, Xhemi dhe Ledioni, kanë udhëtuar në Francë për të përgatitur një speciale për Festivalin e Filmit në Kanë, që po
Kunati i Dajtit u thotë “lamtumirë” qelive të burgut Pas tre vitesh e dhjetë muaj burg kunati i Dritan Dajtit u thotë “lamtumirë” qelive të burgut. Vetëm pak orë pas daljes
Ledioni: Kam qënë adoleshent rebel Ai është një prej djemve më të pashëm të ekranit, por jo vetëm. Duket sikur ka lindur për të bërë televizion, dhe këtë e
Ledioni, sfidë të re ne ekran, prezanton “The Voice” Ledion Liçon të cilin kohët e fundit e kemi parë si bashkëprezantues i emisionit “Wake Up” dhe në Top Fest, tashmë do ta
Gledion Rahovica, drejtori i ri i metrologjisë Gledion Rahovica prezantohet drejtori i ri i metrologjisë. Ndërkaq, ai tashmë këtë post e ka marrë nga Leonard Beqiri, i