999 rezultate për

ledion

Ledion Liço me rrogën 4 milionë e 200 mijë lekë prej 10 vitesh nuk paguan energjinë (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i "Top Channel", Ledion Liço, i cili merr mesatarisht një rrogë mujore prej 4 milionë e 200 mijë lek
Ledion Liço i zë vendin mikes Arbana Osmani Pas një kohe shkëputje, Ledion Liço do të rikthehet fuqishëm në ekran me një program i cili ka pasur sukses ndër vite. D
Ledion Liço fejohet me Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe prezantuesi Ledion Liço tashmë janë zyrtarisht të fejuar. Këtë lajm e ka bërë të ditur Sara, përmes n
Çfarë ka Ermal Mamaqi që ironizon Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Një foto që ka përcjellë Ledion Liço në Instagram teksa është duke lexuar gazetën, ku me shumë gjasë i referohet një rek
Ledion Liço është ky? (FOTO LAJM) Një transformim rrënjësor i prezantuesit Ledion Liço ka sjellë jo pak komente në Instagram, ndërsa e dashura e tij ka bë
Projekte të reja, Ledion Liço dhe Lori Hoxha në MTV EMA Mesa duket, prezantuesi Ledion Liço nuk po qëndron në heshtje, por është në punë intesive për projekte të reja të cilat
Ledion Liço nis me këmbë të mbarë sezonin, lë nën hije Xhungën e Dudushin Ky sezon duket se do ti dedikohet plotësisht Ledion Liços, pasi ai ka marë hapsirën kohore të dy emisioneve në zë në Top
Ledion Liço me binjakun e tij Ledion Liço ka gjetur binjakun e tij. Këtë gjë ai e ka bërë me dije përmes një postimi në Instagram, madje duke e shoqër
Ja urimi special nga Sara Hoxha për ditëlindjen e Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka përcjellë një urim të shkurtër dhe tejet special për njeriun e saj të zemrës, për të cilën jo pak u koment
Ledion Liço në shtrat me qenin, po Sara? (FOTO LAJM) Një foto që Ledion Liço ka postuar në Instagram teksa ndodhet pranë qenit të tij, ka shtuar edhe më tepër kërshërinë e n
Ledioni dhe Lori shkojnë në Sarisalltik pa Sarën (FOTO LAJM) Me anë të disa fotove të postuara në Instagram shihet qartë se Ledioni dhe Lori kanë shkuar në Sarisalltik pa Sarën.
Ledion Liço bën tifo me Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha kanë dalë publikisht si çift. Në ndeshjen e djeshme të kombëtares shqiptare me Armeninë, ata
Ja dhuratat e para për djalin e Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Pas sjelljes në jetë të djalit, miqtë më të ngushtë të Arbanës i kanë sjellë dhuratat e para. Dhe në këtë ditë të sh
Sa do të rrezikojë Ledioni? (FOTO LAJM) Kur na ndajnë pak orë nga fillimi i Big Brother Albania, moderatori i ka dhëne suport vetes me anë të postimit të një me
Ja dhurata e Ledionit për Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Muaji janar ka qënë shumë i shenjtë për Sara Hoxhën, e cila ka festuar 19 vjetorin. I dashuri i saj Ledion Liço i ka
"Puthje në lartësi", Ledion Liço pranë Sara Hoxhës (FOTO LAJM) Pas shumë zërave të cilat qarkullonin ngado, tashmë është bërë publike lidhja e Ledionit me Sara Hoxhën. Prezantuesi i "
Ledioni i dhuron mace Arbanës? (FOTO LAJM) Miqësia e tyre është edhe jashtë ekranit. Ata shpesh janë fotografuar edhe jashtë ambienteve të punës dhe këtë e kanë fa
Ledion Liço shpall hapur lidhjen me vajzën e Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Teksa muaj më parë u përhap lajmi në mediat rozë se prezantuesi i mirënjohur Ledion Liço është lidhur me Sara Hoxhën, ta
Romancë mes Ledionit dhe Sara Hoxhës, ja ngacmimet e tyre (FOTO LAJM) Pas një periudhe të shkurtër ku u përfol se Ledion Liço po shijonte një lidhje me Sara Hoxhën, tashmë duket se zërat sht
Një sezon plot të qeshura nga Xhemi dhe Ledioni Teksa tashmë është konfirmuar se Ornela Bregu do të jetë moderatorja në "E diell", Ledion Liço poston një foto në Instag