999 rezultate për

ledion

Gjyqtari Ibrahim Hoxha kërkon lirinë Pas vendimit që Gjykata e Shkallës së Parë e cila vendosi ndaj gjyqtarit Ibrahim Hoxha masën e sigurisë "Arrest me burg"
Ledioni hap arkivat, me kollare që në '94 (FOTO LAJM) Ledion Liço ka zgjedhur që ti rikthehet kujtimeve, ndërsa na kthen pas në vitin '94. "Ersekë 1994, sezoni i prashit
Ledioni "marton" Eno Popin gjatë emisionit Shoqëria e tij e ngushtë mendon për Eno Popin, madje edhe e martojnë gjatë një emisioni. Do të thoni ju si ka mundësi të
Tallet me Enedën por Ledioni bie vetë në "gropë" (VIDEO) Rrjetet sociale tashmë kanë në vëmendje Eneda Tarifën, pas gafës me anglishten të cilën duket se nuk e zotëron aspak mir
Zefina Hasani merr "hak" pas largimit nga "The Voice" Në morinë e shumë largimeve nga "Top Channel", ishte dhe ai i autores së programit "The Voice". Mbrëmjen e djeshme, jo p
Ledioni imiton anglishten e Enedës Edhe Ledion Liço ka bërë paksa humor me anglishten e çalë të Eneda Tarifës. Ai ka shfrytëzuar mbrëmjen e djeshme të "The
Rrëfehet Ledion Liço: Ja pse u pushua autorja e “The Voice” Pas largimit të bujshëm të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me
Ledion Liço 14 vjet më parë Edhe Ledion Liço është kthyer pas në kohë. Në foton e publikuar, ai tregon një librezë anëtarësie të Biblotekës Kombëtar
Ledion Liço bën publike ndryshimin e ri të Top Albania Radios Ledion Liço di si ta përdorë me mjaft mjeshtëri Instagramin, për të përcjellë të gjitha të rejat si nga ana profesionale
Shpërthen Ledion Liço: Dua të bëhem baba i një vajze (FOTO LAJM) Ledion Liço tashmë nuk ka të ndalur kur pas bërjes publike të dashurisë, ka shprehur edhe dëshirën për tu bërë baba i nj
Kur Ledion Liço merr hak ndaj mediave...(FOTO) Ka shfrytëzuar rastin e postimit të një statusi, që Ledion Liço të shpërthente ndaj mediave, ku mesa duket, me theks të
Ledion Liço godet sërish “Top Awards” është eventi i ri muzikor i cili u lajmërua vitin e kaluar në Top Fest-in e fundit nga "Top Channel". Të gj
Shpërthen Ledion Liço: Ja rastet kur më acaron Sara I dashuri i trashëgimtares së "Top Channel", Sara Hoxha, ka qenë i ftuar në INTv, ku ka rrëfyer për jetën e tij nga fëmi
Bledi Mane: Jam kërcënuar me vdekje pas shkrimit për Ledion Liçon (VIDEO) Gazetari Bledi Mane deklaroi se është kërcënuar edhe me jetë, pas shkrimit që bëri kundër Ledion Liços, për mospagim të
Ledion Liço spostoi Arbana Osmanin? Ja komenti i saj... Pavarësisht se Ledion Liço i zhvendosi programin mikes dhe njëkohësisht koleges Arbana Osmani, kjo e fundit duket se nuk
Ledion Liço me rrogën 4 milionë e 200 mijë lekë prej 10 vitesh nuk paguan energjinë (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i "Top Channel", Ledion Liço, i cili merr mesatarisht një rrogë mujore prej 4 milionë e 200 mijë lek
Ledion Liço i zë vendin mikes Arbana Osmani Pas një kohe shkëputje, Ledion Liço do të rikthehet fuqishëm në ekran me një program i cili ka pasur sukses ndër vite. D
Ledion Liço fejohet me Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe prezantuesi Ledion Liço tashmë janë zyrtarisht të fejuar. Këtë lajm e ka bërë të ditur Sara, përmes n
Çfarë ka Ermal Mamaqi që ironizon Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Një foto që ka përcjellë Ledion Liço në Instagram teksa është duke lexuar gazetën, ku me shumë gjasë i referohet një rek
Ledion Liço është ky? (FOTO LAJM) Një transformim rrënjësor i prezantuesit Ledion Liço ka sjellë jo pak komente në Instagram, ndërsa e dashura e tij ka bë