999 rezultate për

ledion

Sara dhe Ledioni martohen në 2018-ën Sara Hoxha e vënë përballë motrës së saj, Lorit dhe moderatores së “Shiko Kush LUAN”, është vënë para 2 alternativave të
Ledion Liço publikon foton më të ëmbël të London Vetëm para pak kohësh moderatori i njohur Ledion Liço dhe një nga aksioneret e Top-Channel Sara Hoxha, u bënë prindër pë
Ledion Liço si kurrë më parë, mbush Sarën me dedikime Dashuria e tyre shfaqet gjithmonë edhe në rrjete sociale. Kështu moderatori i njohur Ledion Liço publikon gjithnjë f
Sa i kushton një pulovër Ledion Liços? Ai gjithmonë ka dalluar mes kolegëve për stilin e tij unik, por ama së fundmi, garderoba e Ledion Liços duket se është
Brenda shtëpisë së Sarës dhe Ledionit, si po festojnë ditëlindjen e vogëlushit të tyre Thuajse një vit më parë, Sara Hoxha, vajza e themelusit të ndjerë të “Top Medias” Dritan Hoxha, u bekua me ardhjen në je
Pse po largohen të gjithë nga Top Channel? Ledioni shuan zërat njëherë e mirë "Top Channel" prej disa kohësh është përballur me një sërë largimesh të gazetarëve e moderatorëve të njohur. "Pse
Ledioni dhe Londoni shëtitje babë e bir në muze Moderatori Ledion Liço duket se të dielën e ka kaluar me vogëlushin e tij London Noor. Babë e bir së bashku kanë vizitua
Sara Hoxha dhe Ledioni do të martohen ? Sara Hoxha dhe Ledion Liço mund të martohen së shpejti?! Ndonëse prej ditësh përflitet që çifti i njohur do “t’i japë fu
U tha se Marina dhe Ledioni ishin zënë, kjo video sqaron gjithçka (VIDEO) Mes Ledionit dhe motrave Vjollca u tha se marrëdhëniet tahsmë nuk ishin më të mira dhe se ata kishin kaluar një zënkë dh
Ledion Liço sapo tregoi se do jetë me Sarën edhe pas 40 vitesh (VIDEO) Videoja që u bë virale ditën e sotme kudo në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook ku një çift i moshuar kërcen plot e
Ledion Liço shkaktar i largimit të motrave Vjollca nga Top Channel? 10 vite më parë nisi karriera e Marinës dhe Ledion Liços në Top Channel dhe njëkohësisht edhe miqësia e tyre. Por me
Sara Hoxha mesazh të prerë për Ledionin (FOTO LAJM) Kohët e fundit trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha është bërë më aktive në rrjetet sociale dhe poston më shpesh mome
Djali i Ledionit dhe Sarës ndihet që tani një "boss" i vërtetë (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion janë një nga ciftet më të njohur dhe që së fundmi janë bërë edhe prindër të një djali të bukur që
2po2 tregon për herë të parë për sherrin me Ledionin Në “Thumb” të kësaj jave ka qenë i ftuat reperi i njohur 2Po2 i cili ka folur për projektet e tij verore dhe gjithasht
Postimi i “thellë” i Ledion Liços (FOTO LAJM Moderatori i Top Channel Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto të tijën shoqëruar me një shkrim të gjatë n
Sara dhe Ledioni nuk durojnë më, publikojnë për herë të parë fytyrën e djalit të tyre (FOTO LAJM) Që kur London, djali i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços erdhi në jetë 6 muaj më parë, të gjithë u bën kurioz për të parë fyt
Sara dhe Ledioni! Sa shumë dashuri në një foto (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ledion Liço dhe e partnerja e tij Sara Hoxha shfaqen gjatë gjithë kohës në postimet e tyre mjaft të
Ledioni i bën dedikim dashurie Sarës, reagimi i saj e le pa fjalë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatori i Top Channel Ledion Liço është bërë më romantik se kurrë në lidhje me partneren e tij Sara Hoxha.
Sherri me Noizyn, Ledion Liço: Prisja që të më kërkonte falje publikisht Të gjithë e mbajmë mend zënkën e famshme në distancë mes Noizy-t dhe Ledion Liços. Njëri nga Dubai e tjetri nga sken
Rudinës nuk i del inati: "Ledion Liços i ka hyrë vetja në qejf!" (FOTO LAJM) Duket se nuk është shuar akoma sherri mes moderatorit të "The Voice of Albania", Ledion Liço dhe gazetares Rudina Xhunga