999 rezultate për

ledion

Sara korigjon Ledion Liçon (FOTO LAJM) Kanë kaluar një vit që kur Ledioni dhe Sara janë bërë prindër. London Noor i dha epitetin nënë trashëgimtares së Top Med
Fotoja më e ëmbël e Ledionit me London (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më simpatike dhe prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë të n
Pushime luksoze në Maldive, Ledioni jep leksione për jetën Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e tij në Maldive. Në këtë foto ajo shfaqe
Ledion Liço e thotë troç: Renisin dhe Sandrin, nuk i doja në The Voice Moderatori i njohur shqiptar Ledion Liço është prej kohësh në një marrëdhënie me aksioneren e "Top Channel" Sara Hoxha d
Në finalen e “The Voice”, Ledioni ngacmoi publikisht Sarën Ledioni dhe Sara janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Ata janë bërë prindër prej një viti dh
Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice. Kështu vajza e vogël e familje
Ledion Liço e quan “katunare e lumtur”, reagimi i moderatores nuk pritej (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë vipat tanë janë bërë nostalgjik duke publikuar foto nga fëmijëria. Një ndër to ka qënë moderatorj
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
Ledion Liço mori vendimin fatal, fansat e bëjnë të mendohet dy herë Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Ledioni ironizon moderatoren pasi e qortoi për peshën: Na ngele në derë Ai ka qenë shpeshherë i përfolur për mënyrën sesi i mbante flokët sesi vishej dhe më vonë edhe për fitimin e kileve.
Ledion Liçon e kritikojnë publikisht, reagimi i tij çudit Ledion Liço prej 8 vitesh është prezantuesi historik i spaktaklit "The Voice" në Shqipëri. Edicioni aktual “The Voic
Ledioni dhe Lori nxjerrin sfidën më të re (FOTO LAJM) Vetëm para pak çastesh ishte Sara ajo që postoi një foto mes motrave që të kënaqte sytë. Dhe nuk voni kur Lori dhe mo
Brenda shtëpisë së Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë një nga çiftet më simpatikë të shoë bizit shqiptar
Sara lëshon dorën, i shpreh dashurinë Ledionit në sy të të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Pas Ledionit, edhe Miriami heq dorë nga The Voice? Vetëm dy javë më parë, moderatori i njohur i “The Voice Kids” në Top Channel, tha publikisht se e kishte të vështirë të
Ledioni ironizon Ardit Gjebrean? Ledion Liço është prezantuesi historik i "The Voice" në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka
Ledion Liço habit fansat, para martesës flet për divorc Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të komentuar në media e rrjete sociale që prej fillim
Ledioni zbulon momentin kur i propozoi, kështu reagon Sara (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Zbulohet arsyeja pse Ledion Liço nuk do ta prezantojë më ''The Voice'' Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Pas suksesit të madh të The Voice, Ledion Liço merr vendimin drastik Ledion Liço prezanton prej 8 vitesh “The Voice of Albania” dhe “The Voice Kids”, por ai ka deklaruar që nuk do të prezan