999 rezultate për

lecce

Cesena, Bogu titullar me mendje te merkatoja Bogdani do ta nisë nga minuta e parë, ashtu sikundër edhe Cana këtë javë në Serinë A, teksa sulmuesi kërkohet së fundi e
Serie A, edhe Lecce në ndjekje të Bogut Lecce është duke përgatitur ndeshjen e parë të saj në Serinë A përballë Juventus në stadiumin Via del Mare. Por ndërkohë
Basti për Inter-Lecce fut në "grackë" ish-futbollistin Në 6 muajt e fundit, jeta e Luigi Sartor ka ndryshuar rrënjësisht. Më datë 24 mars 2011, ish-mbrojtësi i Romës, nëpërmje
Napoli mund Lecce, shënon tetovari (VIDEO) Napoli ka bërë detyrën në San Paolo teksa ka mundur 4-2 me dy puljezët e Lecces. Në një terren jo shumë të lehtë për tu
Rezultatet dhe golat e pjesëve të para (SERIE A) Siena 4 - 1 Chievo (12:30) Bologna 1 - 1 Atalanta (Di Vaio pen 45, Dennis 7) Fiorentina 1 - 0 Gen
Ibrahimovic lavdëron Boateng Kevin-Prince Boateng është lavdëruar nga bashkëlojtari i tij Ibrahimovic i cili ka qenë mjaft i habitur dhe i lumtur gji
Milani kërkon fitore kundër Lecces Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri kërkon që klubi i tij të shënoj fitore në ndeshjen kundër Lecces edhe pse e di
Inter-Lecce, nën hetim për trukim Vetëm 24 orë pas arestimit të ish-kapitenit të Lazios, Beppe Signorit si kumbara i kurdisjeve të ndeshjeve, zbulohen edh
Roma mposht Leccen (VIDEO) Roma ka arritur të mposht me vështirësi skauadrën e Lecces, në ndeshjen e zhvilluar të premtën mbrëma. Goli i parë erdhi
Juventus dështon ndaj Lecces (VIDEO) Juventus, që një javë më parë fitoj derbin ndaj Interit, të dielën ka zhgënjyer tifozët e vet. "Zonja e vjetër", ka humb
Fiton Lecce kundër Catanias Është zhvilluar ndeshja e orës 12:30 e vlefshme për kampionatin Italian të futbollit mes Lecces dhe Catanias. Ndeshja ka
Roma rigjen lojtarët e saj kundër Interit Java e pestë e kapionatit italian hedh në fushë dy përballje spektakolare. Në të parin Milani kërkon fitoren kundër Geno
Juventus mund Lecce-n, 2:1 Një gol i vonshëm i shënuar nga sulmuesi brazilian Amauri, i ka sjellë fitoren prej 2-1 ekipi të