Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

league

Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pama
Real Madrid nuk di të ndalet, fiton Euroleague në basketboll Mesa duket Reali i Madridit nuk di të ndalet edhe në basketboll ku ka arritur të ngre lartë trofeun e Euroleague në bask
Johnston: Burra, gra, fëmijë, të gjithë e duan, të mos e humbasim Salah Legjenda e Liverpooli, Craig Johnston i ka bërë thirrje klubit që të luftojë me çdo kusht për ta mbajtur Mohamed Salah n
Pas festës vjen lajmi i hidhur për Icardin Menjëherë pas fitores së bujshme të Interit që i dha një vend në Champions League ka ardhur edhe një lajm jo i mirë për
Lot gëzimi tek Interi, Zhang Jr nis të qajë (VIDEO) Kualifikimi i shumë pritur për në Champoins League për Interin ka ardhur pasi arriti të mposhtë Lazion me një rezultat 2
Interi bën mrekullinë, mposht Lazion dhe kualifikohet në Champions League pas 6 viteve (VIDEO) Inter ka arritur të bëj mrekullinë e madhe kundër Lazios duke fituar me shifrat e përgjithshme 2-3 në "Stadio Olimpico",
Spalletti: Ndeshja e sotme do tregoj nëse do të luajmë apo jo në Champions League Luciano Spalletti thotë se Interi duhet të jetë i kënaqur e me arritje e këtij sezoni, pavarësisht nëse kualifikohet apo
Milan e mbyll sezonin me fitore, kualifikohen në Europa League (VIDEO) Milani e ka mbyllur sezonin 2017/18 duke dhuruar spektakël dhe magji për tifozët e tyre, pasi fituan 5-1 kundër Fiorenti
Real Madrid nuk ruan avantazhin, barazon në transfertë ndaj Villarrealit (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllur sezonin futbollistik 2017/18 në La Liga me një barazim në transfertë ndaj Villarrealit. Rea
Spalletti: Interi e meriton të jetë në Champions League Luciano Spalletti ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ‘finale’ ndaj Lazios, ku ka thënë se Interi e meriton
Ronaldo, gati të shkruaj histori, ja rekordi tjetër që synon Kupa e Champions League dhe Topi i Artë janë dy trofetë më të rëndësishëm që çdo futbollist do ti dëshironte. Ylli po
Zanetti: Interit i takon Champions League Interi prej shumë kohësh nuk ka arritur të jetë pjesë e Champions League dhe së fundmi do ta ketë finalen e madhe ndaj L
Tifozët e "Djajve të Kuq" nderojnë Cristiano Ronaldon "Djajtë e Kuq" padyshim që janë një ndër skuadrat elitare në Premier League dhe jo më larg se javën e kaluar United shën
Ronaldo, 120% gati për finalen e Champions League Padyshim që të gjithë tifozët e Real Madridit i kanë shpresat tek Cristiano Ronaldo, dhe nuk e do donin që ylli i madr
Salah dhe Hazard tek Real Madrid Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Champions League, ku Reali i Madridit do të ketë përballë Liverpool-in.
Milionat që kanë fituar skuadrat angleze këtë sezon në Premier League (FOTO LAJM) Rekordi prej 100 pikësh i skuadrës se Pep Guardiolës, Manchester City ka bërë që ata të arkëtojnë sivjet afër 150 milion
Milani mund të përjashtohet nga Europa League Milani rrezikon një përjashtim të mundshëm nga Europa League. Kuqezinjtë i kanë sytë të gjithë për nga Nioni ku javë
Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champion
Klopp jep lajmin e mirë për finalen e Champions League Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë me dije se mesfushorët, James Milner dhe Emre Can po rikuperohen shumë shp
Antoine Griezmann në historinë e UEFA Europa Leagues (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezman ka arritur një rekord unik, të parin, kundër patriotëve të tij të Marseille